Sevcan Yaşar kimdir? Sevcan Yaşar nereli? Ünlü oyuncu Sevcan Yaşar ne mezunu? Sevcan Yaşar kaç yaşında? Sevcan Yaşar ile Sermiyan Midyat evli mi? Sevcan Yaşar oynadığı diziler neler?

Cennetin Çocukları dizisinin adı değişti! Yeni adı şaşkınlık yarattı… Cennetin Çocukları dizisinin adı değişti! Yeni adı şaşkınlık yarattı…

Fox Tv'de yer alan Evlilik Hakkında Her Şey dizisine dahil olan Sevcan Yaşar kimdir merak edildi..

Sermiyan Midyat ile yaşadığı dayak olayı sonrası manşetlere konu olan Sevcan Yaşar şimdilerde Fox Tv'nin yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey dizisine dahil oldu. 

Sevcan Yaşar ilgiyle takip edilen Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Yıldırım'ın eski eşi Nevran'a hayat verecek. Peki Sevcan Yaşar kimdir? Sevcan Yaşar hangi dizilerde oynadı?

Sevcan Yaşar Kimdir?

Türkiye Güzeli 1990 yılında İzmir'de doğdu. Sevcan Yaşar Miss Model of Turkey birincisi olduktan sonra Çin'de düzenlenen Miss Model of World yarışmasında da birici olmuştur.

Sevcan Yaşar Ege Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezundur. Okul sonrası İstanbul'da oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde oyunculuk eğitimi almıştır.

Geçtiğimiz aylarda sevgilisi Sermiyan Midyat'ın kendisini darp ettiğini söyleyerek dava açmıştır.

DİZİLERİ

Kayıp Şehir

Böyle Bitmesin

Sevda Aramızda Kalsın

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Bahtiyar Ölmez

Erkenci Kuş