Ebru Gündeş yeni Iraklı servet sahibi sevgilisiyle ilk fotoğrafını paylaştı! Peki Ebru Gündeş'in Iraklı sevgilisi Rassan Khoshnaw kimdir? Rassan Khoshnaw nereli? Rassan Khoshnaw kaç yaşında? Rassan Khoshnaw ne iş yapıyor? Rassan Khoshnaw nerenin sahibi?

Türkiye'nin en büyük dolandırıcısı olarak nam salan serveti ile adından söz ettiren İran'lı Reza Zarrab'dan sonra Ebru Gündeş bu sefer Irak'lı zengin iş adamı ile aşka yelken açtı.

Reza Zarrab'ın kendisini aldatması sonrası boşanan Ebru Gündeş bu sefer Iraklı iş adamı ile yeni bir aşka yelken açtı.

gu_3294

Kuzey Iraklı genç iş adamı Rassan Khoshnaw ile Ebru Gündeş'ten ilk kare de geldi. Ebru Gündeş'in yeni sevgilisi Rassan Khoshnaw ile fotoğrafı ortaya çıktı.

Kuzey Iraklı iş adamı Rassan Khoshnaw'un Ebru Gündeş'in sahne aldığı her mekanda en ön masada yer aldığı biliniyor.

Peki Rassan Khoshnaw kimdir? Rassan Khoshnaw nereli? Rassan Khoshnaw ne iş yapıyor? Rassan Khoshnaw serveti ne kadar? Rassan Khoshnaw kaç yaşında?

gu_9735

Ceren Benderlioğlu İçimizdeki Ateş Dizisinde Kendi Hayatından Kesitler Buldu Ceren Benderlioğlu İçimizdeki Ateş Dizisinde Kendi Hayatından Kesitler Buldu

Rassan Khoshnaw Kimdir?

28 yaşında olan Rassan Khoshnaw Irak'lı iş adamıdır.

Irak'ta inşaat, pazarlama, mobilya, distribütörlük gibi pek çok sekörlerde faaliyet gösteriyor. Iraklı iş adamının şimdilerde ise dijital sosyal medya yatırımları yaptığı biliniyor.