Star TV’nin yeni dizisi Yalı Çapkını heyecan ve romantizm yüklü bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Merakla beklenen Yalı Çapkını 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Peki, Yalı Çapkını 4. bölümünde neler olacak? Seyran, Yusuf’u ikna edebilecek mi? İşte detaylar…

Kanal 7'den yeni günlük dizisi! Gelin dizisi geliyor Kanal 7'den yeni günlük dizisi! Gelin dizisi geliyor

Sezonun en iddialı dizileri arasında yer alan Yalı Çapkını yeni bölümleri ile nefes kesmeye devam ediyor. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan dizi, Seyran ve Ferit’in imkansız aşk hikayesine dayanıyor. Seyran, Gaziantepli bir ailenin kızıdır. Ablası Suna ile birlikte babasının yoğun baskısı altında büyümüştür. Ferit Korhan’ın hayatına girmesi ile birlikte her şey tepetaklak olacaktır. Suna’nın yaptığı hata nedeniyle Seyran, Ferhat ile evlenmek zorunda kalır. Yalı Çapkını son bölümünde Seyran’ın İstanbul’a gidişi işlenmişti. Korhan ailesinin içerisine giren Seyran, yeni hayatına alışmaya çalışıyordu. Bu arada Gaziantep’teki Suna ise çok zor duruma düşmüştü. Babasından şiddet gören Suna, evlilik hayallerinin tamamen sona erdiğine inanıyordu. İstanbul’a gitme kararı alan Kazım, Korhan ailesinin zenginliğinden faydalanmaya kararlıydı. Heyecanının hiç eksik olmadığı Yalı Çapkını 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Seyran’ın ailesinin İstanbul’a gelişi ile yaşanan olaylar işlenecek. 

s-80df1616af8af7a6cf0a338b1cb6f3bfad549bb8

Yalı Çapkını 4. bölümde neler olacak?

Cuma akşamlarına damga vuran Yalı Çapkını dizisinin fragmanları üst üste yayınlandı. Seyircinin nabzını düşürmek istemeyen Star TV, Yalı Çapkını 4. bölüm 2. fragmanını paylaştı. Yalı Çapkını yeni bölümünde Suna ve Ferit yüzleşmesi yaşanacak. Ferit, Seyran’ı Antep’te gezerken gördüğünü açıklayacak. Bu durum Suna’nın şüpheye kapılmasına neden olacak. Seyran’ın eski sevgilisi Yusuf’u arayarak öğrendiklerini anlatacak. Öte yandan Ferit ise Halis Ağa’nın radarındaki hayatını sürdürmeye çalışıyor. Yoğun baskı altındaki Ferit patlama noktasına geliyor. Yusuf’un kapıya dayanması ile birlikte Seyran için zor anlar yaşanacak. Ferit ise hayatında ilk kez bir kadını kıskanacak.