Ünlü rapçi Murda gözaltına alındı. Murda kimdir? Murda nereli? Murda kaç yaşında? Murda neden gözaltına alındı? Murda tutuklandı mı?

Ünlü rapçi Murda gözaltına alındı! Murda neden gözaltına alındı? Murda kimdir? Murda hayranları şokta!

Rapçilere göazltı haberleri yeniden başladı. Son olarak Murda seslendirdiği şarkılarda uyuşturucu kullanımına özendirdiği gerekçesiyle Sabiha Gökçen Havalimanı'nda gözaltına alındı!

Hollanda uyruklu şarkıcı "Duman", "Pahalı" ve "Eh Baba" isimli şarkılarında yer alan sözlerinde uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanımını özendirdiği gerekçesiyle gözaltına alındı. Ünlü şarkıcı çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Teşkilat Cihangir öldü mü? Ceyhan Mengiroğlu diziden neden ayrıldı? Teşkilat Cihangir öldü mü? Ceyhan Mengiroğlu diziden neden ayrıldı?

616d1f264e3fe00e2c97c10f

Peki Murda kimdir?

30 Ocak 1984 Hollanda doğumludur. ilk EP'sini ise 2008 yılında çıkarmıştır. Murda adıyla bilinen ünlü rap şarkıcısının asıl adı Önder Doğan'dır. Önder Doğan bu sabah Sabiha Gökçen Havalimanı'nda gözaltına alındı.

Hollanda uyrukludur. 

Bizzey, Kraantje Pappie ve Ronnie Flex gibi Hollandalı Hip hop şarkıcıları ile çalışmıştır. Ezhel ile YouTube sayesinde tanıştıktan sonra kariyerine Türkiye'de devam eetme kararı almıştır.

Aya adlı şarkısı ile tanınmıştır. Bu şarkı  YouTube'da 140 milyon izlenmiştir.