Bir dönemin efsane grubu MFÖ'nün hem oyuncu hem müzisyen başarılı sanatçısı Özkan Uğur'un oğlu Alişan Uğur Kanal D'nin Hekimoğlu dizisinden sonra Üç Kuruş dizisine dahil oldu!

Show Tv'nin yeni dizisi Üç Kuruş geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile ekrana geldi. Üç Kuruş dizisinin Konyalı karakteri dikkatleri üzerine çeken ilk isim olmuştu.

Bahar dizisi yayın tarihi oyuncu kadrosu ve konusu belli oldu Bahar dizisi yayın tarihi oyuncu kadrosu ve konusu belli oldu

Mazhar, Fuat, Özkan 3'lüsünün MFÖ grubunun Özkan'ı Özkan Uğur'un oğlu Alişan Uğur oyunculuğa hızlı bir giriş yaptı!

Geçtiğimiz sezon Kanal D'nin başrolünde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Damla Colbay, Aytaç Şaşmaz ve Okan Yalabık'ın başrolünde yer aldığı Hekimoğlu dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Alişan Uğur Show TV'nin merakla beklenen Üç Kuruş dizisine dahil oldu.

Show Tv'de Pazartesi akşamları yayınlanan başrolünde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Nesrin Cavadzade'nin başrolünde yer aldığı olan Üç Kuruş dizisinin ilk bölümünde Konyalı karakteri dikkatleri üzerine çekmişti. 

Üç Kuruş dizisinin Konyalı'sı ünü müzisyenin oğlu çıktı!

Üç Kuruş dizisinin Konyalı'sı Özkan Uğur'un oğlu Alişan Uğur olduğu ortaya çıktı. Alişan Uğur'un daha önce de Hekimoğlu dizisinde konuk oyuncu olduğu ortaya çıktı.