Getir çöktü mü? Getir ne oldu? Getir neden girmiyor? Ülkenin en çok kullanılan uygulamaları arasında yer alan Getir neden girmiyor?

En çok kullanılan uygulamalar arasında yer alan Getir ve getir.com erişim sağlanamıyor. getir'den 25 Kasım 2021 tarihinde sipariş vermek isteyenler "Sunucuya bağlanılamadı, lütfen daha sonra tekrar deneyin" açıklamasıyla karşılaştı. Peki Getir'e ne oldu? Getir neden girmiyor?

Kardeşlerim Aybike, Oğulcan, Ömer öldü mü? Kardeşlerim aybike Ömer Oğulcan diziden ayrıldı mı Kardeşlerim Aybike, Oğulcan, Ömer öldü mü? Kardeşlerim aybike Ömer Oğulcan diziden ayrıldı mı

Getir çöktü mü?

25 Kasım çarşamba günü Getir uygulaması çöktü. Getir kullanan bir çok vatandaş konuyla ilgili şikayette bulunsa da getir, "Teknik bir güncelleme nedeniyle sunucu bakımı yapılmaktadır, 1 saat içinde getir uygulaması çalışacaktır" açıklaması yapıldı.

Getir ne zaman düzelir?

Son gelen haberlere göre Getir uygulaması 13:30 sularında düzelmesi bekleniyor. Getir sunucu programları nedeniyle erişim sağlanamıyor ve kısa sürede geri gelecek.