Evlilik Hakkında Her Şey Ural kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey Ural gerçek adı ne? Fırat Altunmeşe kimdir? Fırat Altunmeşe nereli? Fırat Altunmeşe kaç yaşında? Fırat Altunmeşe dizileri?

Fox Tv'nin yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey Salı günleri zorlu reyting yarışına girdi. 

Birbirinden güçlü ayakları üzerinde duran başarlı 4 avukat kadının hikayesinin anlatıldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ikinci bölümü ile bu akşam ekralara geliyor. 

Salı akşamları 4 güçlü kadının dizisi bakalım ikinci bölüm reytinglerinde acıtasyon ve şiddet sever Türk halkına karşı ne yapacak?  

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi oyuncuları da merak uyandırdı. Evlilik Hakkında Her Şey Ural karakteri kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Ural'ı hangi oyuncu canlandırıyor?

Fırat Altunmeşe kimdir? Fırat Altunmeşe nereli? Fırat Altunmeşe kaç yaşında? Fırat Altunmeşe hangi dizilerde oynadı?

Fırat Altunmeşe Kimdir?

1 Ocak 1990 İstanbul doğumlu olan Fırat Altunmeşe, ünlü türkücü İzzet Altunmeşe'nin oğludur. Craft Oyunculuk Atölye'sinde oyunculuk dersleri almıştır. İlk olarak 2013 yılında Vicdan dizisiyle kamera karşısına geçmiştir.

YER ALDIĞI DİZİ VE FİLMLER

Hesapta Aşk       

Sofra Sırları    

Ramo   

Vicdan   

Kaçak Gelinler   

Maral: En Güzel Hikayem   

Kehribar   

Cesur ve Güzel   

Aslan Ailem   

Cennetin Çocukları dizisinin adı değişti! Yeni adı şaşkınlık yarattı… Cennetin Çocukları dizisinin adı değişti! Yeni adı şaşkınlık yarattı…

Mucize Doktor    

Evlilik Hakkında Her Şey