FOX TV’nin sevilen dizisi Tozluyaka yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam ediyor. Tozluyaka’nın başrol oyuncusu Ecem Çalhan’ın durumu ise merak konusu haline geldi. Ecem Çalhan Tozluyaka dizisine hangi bölümde veda edecek? İşte detaylar…

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Tozluyaka heyecan ve gerilimi bir arada sunmaya devam ediyor. Pazar akşamlarına damga vuran dizi güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Tozluyaka oyuncu kadrosunda Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Begüm Birgören, Kaan Mirac Sezen, Serra Pirinç, Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Çağla Şimşek, Can Bartu Arslan, Durukan Çelikkaya, Nur Yazar, Ahmet Haktan Zavlak, Özgür Daniel Foster yer alıyor. NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizide farklı sosyo-ekonomik koşullara sahip gençler arasındaki çatışmaya tanıklık ediyoruz. Gençlik, aile ilişkileri, arkadaşlık bağları, intikam ve aşk temalarının işlendiği dizi seyirciden tam not almayı başardı. 

tozluyaka
Tozluyaka Cemre Yılmaz ölmedi mi?

Perihan Ünlücan Arka Sokaklar'a veda etti! Perihan Ünlücan Arka Sokaklar'a veda etti!


Tozluyaka dizisinin başrol oyuncularından Ecem Çalhan tarafından Cemre Yılmaz karakteri canlandırılıyordu. Cemre adaleti ve merhametiyle dikkat çeken bir genç kızdı. Ailesi ve arkadaşları tarafından çok kolay yönlendirilen Cemre, kısa süre içerisinde ayağındaki prangaların farkına varır. Hayatını istediği şekilde yaşamak isteyen Cemre’nin başına hiç beklemediği olaylar gelir. Cemre’nin ölümü ile sonuçlanan olaylar Tozluyaka sakinlerinin başının derde girmesine neden olacaktır. Ali, can dostu Vefa’nın ölümünü kabullenmekte zorluk yaşarken şimdi sıra Cemre’ye gelmiştir. Büyük bir aşkla bağlandığı Cemre’nin ölümünün üzerine adeta yıkılır. Öte yandan Cemre’nin geçmişindeki sırlarında açığa çıktığı bir süreç yaşanacaktır. Cemre’nin göründüğü kadar masum olmadığı ortaya çıkar. Tozluyaka dizisinde Cemre’nin ölmesine rağmen; flashback sahneleri ile dizide yer almaya devam etmesi ise soru işaretlerinin ortaya çıkmasına neden oldu. Ecem Çalhan’ın ne zaman Tozluyaka dizisinden ayrılacağı netlik kazandı. Tozluyaka Cemre karakterini son olarak 17. bölümde izleme fırsatı yakalayacağız.