KanalD'nin reyting rekortmeni dizisine Muzo'nun kız arkadaşı damga vuracak! Camdaki Kız dizisine Arka Sokaklar dizisinden sürpriz transfer! Camdaki Kız Muzo'nun sevgilisi kim? Yüsra Geyik Camdaki Kız dizisinde!

Burcu Biricik, Enis Arıkan, Hande Ataizi, Devrim Yakut, Nur Sürer, Tamer Levent, Selma Ergenç, Şerif Erol gibi oyuncuların yer aldığı Camdaki Kız dizisine sürpriz transfer!

Kader Bağları dizisi final yapıyor! Kader Bağları dizisi final yapıyor!

Camdaki Kız dizisi 20. bölüm fragmanı yayınlandı! Dizide gelecek hafta Muzo'nun kız arakdaşı konuşulacak! 

Geçtiğimiz hafta Sedat ile Cana'nın kaçma planı ile biten Camdaki Kız dizisi yeni haftaya yine bomba gibi geliyor! Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisine Arka Sokaklar dizisinden transfer geldi!

Büyük merakla beklenen Hayri rolü ile Cihangir Ceyhan'ın dahil olduğu Camdaki Kız dizisine şimdi de Muzo'nun kzı arkdaşı damga vuracak! 

camdaki kız

Camdaki Kız yeni bölüm fragmanında Muzo'nun sevgilisinin Nalan'a benzerliği ağızları açık bıraktı! Camdaki Kız yeni bölümünde Muzo'nun kız arkadaşı geliyor! Muzo'nun sevgilisi rolü ile Arka Sokaklar dizisinin Zeliş'i Yüsra Geyik Zeliha rolü ile dahil oluyor.

Camdaki Kız dizisinde Yüsra Geyik'i görenler bir an için Nalan sandı! Yüsra Geyik'in Burcu Biricik'in canlandırdığı Nalan karkaterine benzerliği şaşkınlık yarattı!

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban'ın kızı Zeliş'i ilk bölümden itibaren yıllarca canlandıran Yüsra Geyik geçtiğimiz sezon diziden ayrılmıştı!