Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Zuhal Topal’la damat adayı Baha açıklama yaptı

Televizyon

20 Ocak 2017 Cuma 13:09:23

Zuhal Topal’la damat adayı Baha açıklama yaptı

Fox ekranlarında yayınlanan Zuhal Topa’la programında geçtiğimiz günlerde damat adayı Baha’nın set ekibi ve güvenlik ekibinin saldırısına uğradığı haberi magazin gündeminin ortasına bomba gibi düşmüştü.

Zuhal Topal'la damat adayı Baha açıklama yaptı

İzdivaç programında yaşanan bu olay sonrasında yayınladığı video’da programda ki her şeyin “sahte” olduğunu söyleyen Baha, daha sonra konu ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

Naz’ın, kendisine talip gelen Ali ile birlikte dans etmesine dayanamayan Baha’nın, program sonunda Naz’a saldırdığı ve sonrada ekip tarafından dövüldüğü iddiaları gündeme oturmuştu.

Programın eski damat adayı Baha yayınladığı video ile programda ki her şeyin sahte olduğunu iddia ederek, “Biz Naz ile birbirimizi seviyorduk. Naz’ı Ali ile oyunun içine dahil ettiler. İnsan sevdiğini bu tür oyunlar içinde olmasını gururuna yediremiyor. Cuma gününe kadar süreceğini söylediler. Bitecek diye beklerken, o anki sahneyle karşılaştım” demişti.

Güvenliklerin kendisine saldırdığını belirten Baha, Naz’ın arabasına gidip oturduğunu sonrasında ise Naz’ın sinirli bir şekilde gelerek bağırarak konuştuğunu söyledi. O esnada da güvenliklerin gelip kendisin saldırdığını söyleyen damat adayı, yaklaşık 50 kişi beni linç etmeye çalıştı dedi.

Naz’ın program için bir reyting aracı olduğunu belirten damat adayı, “Biz evlilik yolunda ilerlerken Naz’ın ayrılmasını kabul edemezlerdi. Birini diskalifiye etmeleri gerekiyordu. O da ben oldum” açıklamalarında bulundu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı