Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Zuhal Topal’ın Yeni Programının Adı Belli Oldu!

Televizyon

26 Temmuz 2018 Perşembe 13:15:04

Zuhal Topal’ın Yeni Programının Adı Belli Oldu!

Ekranların sevilen ismi Zuhal Topal, FOX TV’de yeni bir programla televizyona geri dönüyor! Uzun süredir konuşulan programla ilgili detaylar da gün yüzüne çıkmaya başladı. İzdivaç programının ardından bir süre televizyona ara veren Zuhal Topal “Zuhal Topal’la Sofrada” isimli programla seyircisiyle buluşacak. FOX TV’de yayınlanacak programın formatı nasıl olacak, Yemekteyiz’e mi benziyor? Sizler için araştırdık.

Zuhal Topal televizyona geri dönüyor! Ekranların sevilen ve aranan isimlerinden Zuhal Topal, RTÜK tarafından İzdivaç programlarının yasaklanmasının ardından FOX TV’deki izdivaç programını noktalamış ve Seda Sayan, Esra Erol gibi yeni bir program yapma kararı almamıştı. Uzun süredir televizyona ara veren güzel sunucu yeni sezonda FOX TV ekranlarında yepyeni bir programla geri döneceğini açıklamıştı!

Zuhal Topal’ın FOX TV’de yayınlanacak yeni programının adı belli oldu. Zuhal Topal’ın yeni programının adı Zuhal Topal’la Sofrada olacak. İsimden de anlaşılacağı üzere Yemekteyiz programı formatında hatta yabancı deyişle “Momsters” formatında bir program sunacak Zuhal Topal yine iddialı bir yapımla izleyici karşısına çıkacak. Güzel sunucunun yeni programının kısa bir süre sonra FOX TV’de başlaması bekleniyor!

ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA PROGRAMININ DETAYLARI

Zuhal Topal’ın yeni programının formatı Yemekteyiz’e benziyor. TV8’in sevilen yarışma programı Yemekteyiz ile Zuhal Topal’la Sofrada’nın farkı ise gelin-kaynanalar. Evet Zuhal Topal’ın yeni programında Gelin Kaynanalar yer alacak. Zuhal Topal’la Sofrada programında hem gelinler hünerlerini sergileyecek hem de bol polemik kaynana atışmaları sahne alacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı