Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Zuhal Topal’ın neden parasını alamadığı belli oldu

Televizyon

27 Ağustos 2017 Pazar 12:58:27

Zuhal Topal’ın neden parasını alamadığı belli oldu

Geçtiğimiz günlerde toplanan kanal yönetiminin yayından kaldırma kararı aldığı Zuhal Topal’la programının sunucusu, avukatı aracılığı ile açıklama yaparak, Zuhal Topal’ın yapımcı firmadan ödeme alamadığını açıkladı.

Zuhal Topal'ın neden parasını alamadığı belli oldu

Parasını alamadığı halde, kanala ve izleyiciye karşı sorumluluğunu yerine getirmek amacı ile programı sunmaya devam eden Topal, avukatı aracılığı ile yaptığı açıklamada ödemelerini alamaması nedeni ile önümüzde ki günlerde mahkemeye gideceklerini de belirtti.

Ünlü sunucunun ödemelerini alamamasının arkasında ise RTÜK cezaları olduğu ortaya çıktı. RTÜK’ün kestiği 750 bin liralık cezanın Zuhal Topal’a fatura ettiği, bu nedenle de ödemesini yapmadığı iddia edildi.

Avukat Leman Özkan, “Yapım şirketi, program içeriğine hiç bir şekilde müdahele edemeyen sunucuya, yayının son günü bildirilen RTÜK cezalarını bahane göstererek sunuculuk ücretlerini ödemedi. Ayrıca yayın öncesinde ve sırasında Zuhal’e mobbing uyguladı” derken, programın yapımcısı Soho Film ise, “Zuhal Topal’a herhangi bir borcumuz yoktur” açıklamasında bulundu.

Akıllara Esra Erol’un 2016 yılında ekranlardan Zuhal Topal’a seslenerek, “Bu filmi daha önce gördüm. Eşini ve kendini kullandırma. İlahi adalet var” demesi geldi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı