Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Zuhal Topal’ın gelin adayı Naz’dan şok eden itiraflar

Televizyon

27 Ağustos 2017 Pazar 23:36:11

Zuhal Topal’ın gelin adayı Naz’dan şok eden itiraflar

Çıkartılan KHK’lar ve RTÜK’ün ağır cezalarla karşı karşıya kalırsınız uyarıları neticesinde iptal edilen izdivaç programlarından biri olan Star Tv’nin programı Zuhal Topal’la nın gelin adayından şok eden itiraflar geldi.

Zuhal Topal'ın gelin adayı Naz'dan şok eden itiraflar

Bir süre önce ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu’nun kardeşi ile, Ağaoğlu’na ait lüks bir yatta eğlenirken fotoğrafları çekilen gelin adayı, geçtiğimiz günlerde de instagramdan canlı yayın yaparken, içkiyi fazla kaçırınca üstüne dökmüştü.

Zuhal Topal’ın programının iptal edilmesinin ardından, Naz Mila, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar ile, evlilik programlarında ki yaşananların kurgusal senaryo olduğu iddialarını doğrular gibiydi.

Naz yalnızca, bir ara haberlere konu olan, yapım ekibinden dayak yiyen damat adayı Baha ile gerçek bir ilişkim oldu derken, şu itiraflarda bulundu:

“Parasını alamayan programı ifşalıyor. Gerçi ben de iki haftayı alamadım zaten benim ihtiyacım yok. Benim orada tek gerçek ilişkim Baha ile oldu. Baha oyunlardan sıkıldığı için kavga etti, darp ettiler. Ali ile aramda hiçbir ilişki olmadı ki beni bırakın Ali’nin oraya geldiğinden beri kimseyle ciddi ilişkisi olmadı. Hepsi hayal ürünüydü.” dedi.

NEDEN SHOW TV’E GİTTİM SANIYORSUNUZ?

Hatta Nurlana’yı bile sadece stüdyoda gördü. Bir gün Evleceksen Gel’e gittim. Merak etmediniz mi neden gittim? Çünkü burada paramı ödemediler. Yalvar yakar geri döndüm, paramı verdiler.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı