Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Zuhal Topal’dan Esra Erol’a taş!

Televizyon

18 Mart 2017 Cumartesi 16:37:31

Zuhal Topal’dan Esra Erol’a taş!

Star Tv ekranlarında yayınlanan izdivaç programının sunucusu Zuhal Topal, Duymayan Kalmasın programına konuk oldu. Evlilik programlarının kaldırılacağı yönünde ki iddiaların sorulduğu Topal, verdiği cevap ile meslektaşına göndermede bulundu.

Zuhal Topal'dan Esra Erol'a taş!

Son günlerin en çok konuşulan konularından biri olan KHK ile evlilik programlarının kaldırılması ile ilgili program sunucuları ardı ardına açıklamalar yapıyor.

Canlı yayında, sesi tityerek isyan eden Esra Erol’un ardından, Zuhal Topal, programını sunduğu Star Tv’de yayınlanan Duymayan Kalmasın programına konuk oldu.

Zuhal Topal, “İki yıldan beri yaşadıklarımı hayatımın hiçbir döneminde yaşamadım” değerlendirmesinde bulunurken, 7 yıldır yaptığı bu iş ile ilgili ise şu açıklamaları kaydetti:

“Daha önce engellilerle ilgili program yaptım kimse izlemedi, en çok şikâyet edilen programlar evlilik programları ne yazık ki en çok izlenenler de evlilik programları. Benim programım RTÜK’ten en az ceza alan programdır. Kaldırılması hiç hoş değil. Ama yetkililerimizin aldığı kararlara saygı duymak zorundayım. Ben sadece sunucuyum eşim de yapımcı değil.”

Atv’de izdivaç programı sunan meslektaşı Esra Erol’un, ağlamaklı ve sesi titrercesine yaptığı açıklaması ile ilgili olarak da, meslektaşına taş atarcasına “Sesimi titreterek ben şöyle yaptım ben böyle yaptım demeyeceğim” açıklamasında bulundu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı