Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ziynet Sali ve Youtuber Halil Söyletmez Aşk mı yaşıyor? Danla Bilic söylediği

Magazin

17 Temmuz 2018 Salı 21:50:11

Ziynet Sali ve Youtuber Halil Söyletmez Aşk mı yaşıyor? Danla Bilic söylediği

Ünlü Youtuber Halil Söyletmez, Ziynet Sali’yle aşk mı yaşıyor? Danla Bilic’in hafta içi ortaya attığı iddiada kim olduğu merak edilen ünlü Youtuber belli oldu. Halil Söyletmez, Ziynet Sali aşkı doğru mu, Halil’in sevgilisi yok muydu soruları hayranları tarafından merak ediliyor.

Güldür Güldür ekibiyle yol ayıran İrem Sak, geçtiğimiz günlerde Danla Bilic’in Youtube kanalına katıldı. Programda makyajdan çok aşk iddiaları konuşuldu. Bir kadın opoçu Youtube fenomeniyle aşk yaşıyor açıklamaları sonrası günlerdir bu ikilinin kim olduğu merak ediliyordu. O kişi hakkında gelen dedikodular isimleri belli oldu.

Danla Bilic’in sosyal medyadan birbirlerini de takip ediyor, Türkiye’de ünlü bir Popçu kadın, Youtuber’le aşk yaşıyor açıklamaları sonrası kişinin Halil Söyletmez olduğu konuşuluyor. Ancak Halil Söyletmez’in evlenmek üzere olduğu ve 3-4 yıllık bir ilişkisi olduğu biliniyor. Ancak yasak aşk yine de onun adını bu iddialarda geçirdi.

Danla Bilic’in Söylediği Popçu kim?

Danla Bilic’in söylediği Popçu, Ziynet Sali olduğu iddia edildi. Ünlü sanatçı Ziynet Sali ve Youtuber Halil Söyletmez’in aşk yaşadığı iddia ediliyor. Bir araya geldikleri andan itibaren yakınlaşan çiftin magazin kulislerinde aşk yaşadığı iddia edildi. Ziynet Sali ve Halil Söyletmez konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı