Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Zerrin Özer: Bir dişlerimi yaptırdım, bir de botoks yaptırdım

Magazin

28 Aralık 2017 Perşembe 21:35:48

Zerrin Özer: Bir dişlerimi yaptırdım, bir de botoks yaptırdım

Zerrin Özer kendisinde sadece botoks ve diş estetiği olduğunu açıkladı.

Uzun bir süre yanlış ameliyat dolayısı ile yürüme yetisini kaybeden Zerrin Özer, geçtiğimiz günlerde kameramanlar tarafından fotoğrafının çekilmesinin ardından görüntüsü ile şaşırtmıştı. Fotoğraflarının magazin sayfalarında yayınlanmasının hemen ardından aşırı kilo vermiş ve oldukça fazla suratı eskisine göre daha güzelleşmiş ve dudakları dolgun görünen Özer’in tamamen estetik yaptırdığı iddia edilmişti.

O gün bugündür o iddialara yanıt veren Özer, kendisinin herhangi bir şekilde estetik yaptırmadığını ifade ederken bugün de gelinlik ile kameraların karşısına çıktı. Single’ının video çekiminde gelinlik giyen Özer, daha sonrasında yaptığı açıklamasında kendisinin sadece dişlerini yaptırdığını ve bununla birlikte botoks yaptırdığını açıklayarak başka herhangi bir estetik operasyon veya farklı bir operasyon geçirmediğini açıkladı.

Değişimi Şaşırtıyor

Bir süre boyunca tekerlekli sandalyeye maruz kalan ancak daha sonrasında başarılı operasyonlar ve gücü sayesinde ayağa kalkmayı başaran Zerrin Özer, değişimi ile yakınlarını dahi bugünlerde şaşırtmayı başarmış durumda. Özellikle gençleşerek kameraların karşısına çıkan ünlü sanatçının suratında olan değişimlerin yanı sıra vücudunda olan değişimlerde fazlası ile dikkat çekiyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı