Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Zehra Çilingiroğlu’nun Sevgilisi Eray Ölçüm Kimdir?

Magazin

7 Temmuz 2018 Cumartesi 03:48:51

Zehra Çilingiroğlu’nun Sevgilisi Eray Ölçüm Kimdir?

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun kızı Zehra Çilingiroğlu yeni sevgilisiyle görüntülendi. Bir konsere beraber giden çift, artık gazetecilerden kaçmıyor. Zehra Çilingiroğlu’nun sevgilisi Eray Ölçüm kimdir? Ne iş yapar tanıyalım.

Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu erkek arkadaşıyla yakalandı. Flaşların patlamasıyla bir anda şok olan Zehra saklanmaya çalışsa da kaçamadı. İstanbul’da konser veren Alya’yı dinlemeye giden Zehra ve Eray Ölçüm çifti gazetecilerden kaçamadı ve telaşlandı.

El Ele görüntülendiler!

El ele tutuşan sevgililer, flaşların patlamasından sonra birbirlerinin elini bıraktı. Yeni sevgili Eray Ölçüm Zehra’nın arkasına saklanarak yüzünün görünmesini istemese de nafile.

Zehra Çilingiroğlu’nun Sevgilisi Eray Ölçüm Kimdir?

Zehra Çilingiroğlu’nun sevgilisi Eray Ölçüm 1996 doğumludur. Ankara’da eğitim hayatını tamamlayan Eray, Ankaralı ailesi Erhan ve Ayşegül Ölçüm’ün tek oğludur. Paksoy Teknik Hizmetler Tic. Ltd. Şti. ortağıdır. Müteahhitlik hizmetleri, inşaat makineleri, makine ve ekipmanları olmak üzere babasının kurduğu şirkette yöneticilik yapmaktadır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı