Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Zafer Algöz, korna sesi nedeni ile taksiciye isyan etti

Magazin

7 Ocak 2017 Cumartesi 16:39:03

Zafer Algöz, korna sesi nedeni ile taksiciye isyan etti

Nişantaş’ında yürüyüşe çıkan ve bu esnada telefon ile konuşan usta oyuncu Zafer Algöz, taksici’ye çalınan kornalar nedeni ile telefon konuşmasını anlayamadığı için taksici’ye çattı.

zafer algöz taksiciye isyan etti

Nişantaşında telefon ile yürüyerek konuştuğu esnada adres sormak için yolun ortasında duran taksiciye çalınan kornalardan ötürü konuşmadan hiç bir şey anlamayan Zafer Algöz isyan etti, gidip taksiciye çattı.

Gürültü nedeni ile konuşmayı yarıda kesmek zorunda kalan Algöz, taksinin yanına yaklaşıp, camı açtırdıktan sonra “Senin yüzünden kornalar kafamızı şişirdi. Telefonla konuşamıyorum” söylendi.

Bu esnada çevredekiler de Zafer Algöz’ü meraklı gözlerle izledi.

Zafer Algöz Hakkında:
1961, Kars doğumlu oyuncu, 1975 sezonunda Bursa Devlet Tiyatrosu’nda açılan “Gençlik Kursları” ile tiyatro eğitimi aldı. 1980 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazandı. 1985 yılında mezun olup, aynı yıl Bursa Devlet Tiyatrosu’nda sanat yaşamına başladı.

1989 yılında İstanbul Devlet Tiyatroları’na tayin olan Algöz, birçok oyunda rol aldı, dizi ve sinema filmleri çevirdi. İstanbul Devlet Tiyatroları’nda oyuncu olarak çalışmaktadır. Ayrıca League of Legends adlı MOBA oyununda Türkiye sunucusu açılışa özel Gangplank adlı şampiyonunu seslendirmiştir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı