Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yurdaer Okur Seni Kimler Aldı kadrosundan çıkartıldı mı?

Dizi Haberleri

2 Nisan 2017 Pazar 13:22:32

Yurdaer Okur Seni Kimler Aldı kadrosundan çıkartıldı mı?

Geçtiğimiz günlerde KKTC’de Ercan Havalimanı’nda, narkotik köpeklerinin tepki göstermesi üzerine, üzerinde 1 gram hint keneviri yakalanan oyuncu Yurdaer Okur, gözaltına alınıp ardından da mahkemeye çıkarılmıştı.

Yurdaer Okur Seni Kimler Aldı kadrosundan çıkartıldı mı?

Çıkarıldığı mahkemede ağır bir bedelli, serbest bırakılan Yurdaer Okur, 100 bin TL’lik senet ve 10 bin TL peşin ödeme yapmış ve mahkeme sonuçlanana kadar ülke dışına çıkması yasaklanmış ve suçlu bulunması durumunda da sınır dışı edileceği bildirilmişti.

Bir oyun için KKTC’e giden oyuncu Yurdaer Okur’un başı bu derde girmeden önce, Atv’nin yeni tanıttığı dizisi Seni Kimler Aldı’da başrol oyuncusu olarak tanıtılmıştı.

Üzerinde uyuşturucu ile yakalanmasının yankıları sürerken, Atv’nin internet sitesinde yer alan Seni Kimler Aldı’da 4 ismin yer aldığı fotoğraf karesinden, Yurdaer Okur’un resmi çıkartıldı.

Yurdaer Okur’un da yer aldığı tanıtım fragmanı yayından kaldırılırken, oyuncunun yeni dizinin kadrosundan çıkartıldığı tahmin ediliyor.

Henüz yapımcı firma tarafından açıklama yapılmasa da, resimden çıkartılması ve tanıtım fragmanının kaldırılması bu tahminleri güçlü kılıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı