Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yurdaer Okur, KKTC’de göz altına alındı

Magazin

30 Mart 2017 Perşembe 17:31:34

Yurdaer Okur, KKTC’de göz altına alındı

Son olarak TRT ev sineması kuşağı yapımlarından olan ‘Saruhan’ da rol alan ünlü oyuncu Yurdaer Okur, çantasında uyuşturucu bulunması sonrasında KKTC’de havalimanında göz alındı.

Yurdaer Okur, KKTC'de göz altına alındı

KKTC’de bulunan Ercan havalimanında kontroller esnasında çantasında uyuşturucu tespit edilen Okur, 1 gram uyuşturucu bulunması nedeni ile yarın hakim karşısına çıkartılacak.

Karadayı, Reaksiyon, Kurtlar Vadisi Pusu ve Yeter gibi dizilerde rol alan başarılı oyuncu, gözaltında tutulduğu Kıbrıs’ta yarın hakim karşısına çıkartılacak.

Narkotik polisi Cindy’ye yakalanan 43 yaşındaki Okur’un uyuşturucu ithal etmek ve bulundurmak suçlarından yarın Lefkoşa’da hakim karşısına çıkartılması bekleniyor.

KKTC’de, tasarrufunda uyuşturucu bulundurmak, miktarına bakılmaksızın ağır suçlardan kabul ediliyor. Birçok ünlü isim Ercan havalimanında narkotik polisine yakalanmış ve çoğu kısa süreli hapis cezaları olmak üzere farklı cezalar almıştı.

Uyuşturucuyla yakalananlar cezalarını çektikten sonra Türkiye’ye sınırdışı ediliyor ve Ada’ya bir daha girmeleri yasaklanıyor. Uyuşturucuyla yakalanan Yurdaer Okur’un hafta sonu tatilini geçirmek üzere Ada’ya giriş yaptığı belirtiliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı