Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yılın reklam yıldızı “İlker Kaleli” oldu

Magazin

30 Aralık 2016 Cuma 11:36:28

Son Güncelleme: 30/12/2016 11:36:35

Yılın reklam yıldızı “İlker Kaleli” oldu

Mediacat bu sene bir farklılık yaparak geleneğini bozdu ve ilk defa Ocak kapağı için reklam yıldızı olarak bir erkeği gösterdi.

ilker kaleli yılın reklam yıldızı seçildi

Bir jean markasının reklam yüzü olarak anlaşmaya vardığı yakışıklı oyuncu, Medicat tarafından yılın reklam yıldızı olarak seçildi. Tarihinde daha önce yalnızca kadınların “Yılın Reklam Yıldızı” olarak gösterildiği MediaCat’te bu yılın ismi Poyraz Karayel’in Poyraz’ı İlker Kaleli oldu.

Geçtiğimiz Ağustos ayında bir jean markasıyla ile anlaşarak, oldukça önemli bir reklam anlaşmasına imza atan İlker Kaleli’nin Mediacat için fotoğraf çekimlerini Mehmet Turgut gerçekleştirdi. Styling’i ünlü oyuncu tarafından yapılan çekimde, stüdyoda yaşanan tüm anları gösteren bir kamera arkası videosu eşlik ediyor.

Reklam filminde Gülse Birsel İmzası

İlker Kaleli’nin jean markası ile yaptığı anlaşma sonucunda oyuncunun kendi hayat hikayesinden ilham alınan bir reklam filmi çekilmişti. Kaleli’nin MediaCat’e verdiği röportajda, Gülse Birsel’in senaryolaştırdığı reklam filminden, “Markanın hikâyesinde, kendini ortaya atış şekli, kendine ait bir yolun olduğunu görüp, inandığı bu yolda sonuç ne olursa olsun yürüyecek cesareti göstermiş olması bize ilham verdi. Bu noktada bir şeyler yakaladık, çünkü benzer bir şeyi ben de Londra’ya gidiş hikâyemde yaşadım. Bunu senaryolaştırmak istedik. Böyle bir şeyi, bir reklam filminde görmenin benim için de ayrı bir duygusallığı oldu. Aslında ortaya çıkan sonuç da bir kısa film ya da uzun metrajlı bir filmin fragmanı gibiydi” diyerek bahsetti.

1 Milyon Liraya İmza Atmıştı

İlker Kaleli jean markası’nın yeni serisi ‘Black’i tanıttığı reklam kampanyasından 1 milyon lira almıştı.

(Akşam)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı