Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yıldızlar Şahidim’in ne zaman başlayacağı belli oldu

Dizi Haberleri

18 Ocak 2017 Çarşamba 08:51:51

Yıldızlar Şahidim’in ne zaman başlayacağı belli oldu

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, Canan Ergüder, Özge Gürel, Berk Cankat ve Mesut Akusta’nın başrollerini paylaştığı Star Tv’nin yeni dizisi Yıldızlar Şahidim’in yayın tarihi ve günü belli oldu.

Yıldızlar Şahidim'in ne zaman başlayacağı belli oldu

Yıldızlar Şahidim'in ne zaman başlayacağı belli oldu

Karagül’den sonra adı pek çok farklı dizi ile anılan Mesut Akusta ile birlikte diğer oyuncularda uzun süre sonra yeni bir dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Berk Cankat, en son Muhteşem Yüzyıl Kösem’de yardımcı oyuncu olarak yer alırken, Canan Ergüder Güllerin Savaşı’nda ve Özge Gürel ise Kiraz Mevsimi dizisi ile izleyicilerin karşısına çıkmıştı.

Yıldızların hayatlarını, aşklarını ve yaşadıkları zorluklarını anlatan, farklı bir hikaye ile ekranlara gelecek dizinin sloganı ise ‘Aşkın dilinden sadece müzik anlar.’

Yıldızlar Şahidim dizisinin konusu şöyle: Aras (Berk Cankat), tüm ülkenin sevgisini ve hayranlığını kazanmış bir pop yıldızıdır. Haziran’sa (Özge Gürel) ona umutsuzca aşık, şarkıcı olma hayalleri kuran sıradan bir mahalle kızı. Bir araya gelmeleri sadece hayalidir; aralarında şan, şöhret, sınıf farkı gibi sayısız engel vardır. Ancak bir konserde, onca insan arasından Aras ve Haziran birbirlerini bulurlar. İşte o zaman anlarlar ki, aralarındaki asıl engel başkadır. Aras’ın babası Fikret (Mesut Akusta) ve yıllar önce ortadan kaybolan annesi Zeynep (Canan Ergüder).

Eski bir şarkıcı olan Zeyno, Haziran‘ın elinden tutarak ondan bir yıldız yaratmaya ve müzik prodüktörü olan Fikret’in karşısına rakip olarak çıkmaya and içer. Bir yandan da onu reddeden oğlu Aras’ın sevgisini kazanmaya çalışacaktır.

Fikret ve Zeyno, bitmeyen bir aşkın hesaplaşmasını yaşarken, Aras ve Haziran da düşman taraflara rağmen yeşeren, masum ve büyülü bir aşka kapılırlar. Bir araya gelmeleri ne kadar zor olsa da, iki genç aşık birbirlerinden vazgeçmeyecektir.

Yıldızlar Şahidim dizisi bu hafta final yapacak olan Kiralık Aşk’ın yayın gününde izleyiciler ile buşuşacak. Yıldızlar Şahidim 1. Bölümü ile 27 Ocak Cuma günü Star Tv ekranlarında olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı