Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yıldızlar Şahidim dizisi final kararı aldı, bitiyor!

Dizi Haberleri

6 Şubat 2017 Pazartesi 23:04:55

Son Güncelleme: 08/02/2017 23:56:32

Yıldızlar Şahidim dizisi final kararı aldı, bitiyor!

Star Tv’de henüz 2 bölüm yayınlanan, Berk Cankat, Özge Gürel, Mesut Akusta ve Canan Ergüder gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Yıldızlar Şahidim dizisinin final yaparak, ekranlara veda edeceği iddia edildi.

Yıldızlar Şahidim dizisi final kararı aldı, bitiyor!

Süreç Film imzalı Yıldızlar Şahidim dizisinden sürpriz bir karar geldi. Star Tv’de Cuma günleri yayınlanan Yıldızlar Şahidim dizisi beklenen reyting seviyelerine ulaşamadı.

Final yaparak ekranlara veda eden Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk dizisinin gününde izleyiciler ile buluşturulan Yıldızlar Şahidim’de, Cuma gününe takıldı.

Arka Sokaklar, Aşk ve Mavi, Survivor gibi yapımların arasından sıyrılmayı başaramayan, 2. bölümü ile total’de ilk 20’e dahi giremeyen dizi için finale gidiyor dedikoduları yayıldı.

Yönetmen değişikliğine gidileceği konuşulan dizi için, iddia saatler içerisinde değişti ve final kararı aldıkları yönünde kulislerde bilgiler dolaşmaya başladı.

Ünlü yapımcı Gündoğdu, dün alınan kararı şu yazılı açıklamayla teknik ekip ve oyuncularına duyurdu: “Değerli oyuncularımız ve teknik ekibimize, ‘Yıldızlar Şahidimdir’ projemizi, maddi ve manevi büyük özveriyle hayata geçirdik. Ancak oldukça zor bir günde başladığımız yayın sonucunda, aldığı sonuçlar oldukça üzücü, oyuncularımız ve ekibimizin yıpranmaması adına kanal ile aldığımız ortak karar neticesinde 4. bölümde final olacağını bildirmek isteriz. Emeği geçen tüm oyuncularımıza, menajerlerine, ajanslarına, yönetmenlerimiz ve teknik ekibimize gönülden teşekkür ederiz. Yeni projelerde görüşmek üzere…”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı