Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yıldız Tilbe’nin konserinde izdiham

Magazin

17 Ağustos 2017 Perşembe 12:21:27

Yıldız Tilbe’nin konserinde izdiham

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, Bodrum’da müzik severler ile bir araya geldi. Bodrum’da gece kulübünde sahne alan ünlü şarkıcı’nın konserine kapasitenin iki katı ilgi olunca, izdiham meydana geldi.

Yıldız Tilbe'nin konserinde izdiham

O Ses Türkiye’nin yeni sezonunda Sibel Can’dan boşalan jürilik koltuğuna oturacak olan Yıldız Tilbe’nin Bodrum’da verdiği konsere büyük ilgi gösterildi.

1500 kişilik kapasitesi olan gece kulübünde verdiği konsere, kapasitenin iki katı olan 3000 kişinin katılmak istemesi izdihama yol açtı.

Gümbet’in barlar sokağında işletilen Pasha’da konser veren ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe hayranları mekanı tıka basa doldurdu.

Tilbe konserinin tüm biletleri saatler öncesinden tükenirken, Tilbe hayranları fotoğraf çektirmek için adeta birbirleri ile yarıştı.

İki saat süre ile sahnede kalan başarılı şarkıcı, seslendirdiği şarkılar ile müzikseverleri mest ederken, eski ve yeni albümünde ki şarkıları seslendirdi.

Tıka basa dolan kulübün kapılarının konser öncesinde kapılarını kapatması nedeniyle içeri giremeyen Tilbe hayranları, ünlü sanatçıyı dışarıdan dinleyerek avundu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı