Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yıldız Çağrı Atiksoy, Savaşçı dizisinde!

Magazin

5 Nisan 2017 Çarşamba 16:42:13

Yıldız Çağrı Atiksoy, Savaşçı dizisinde!

Fox Tv’de Pazar günü ilk bölümü ile izleyiciler ile buluşacak olan Savaşçı dizisinin, kadın başrol oyuncusu Yıldız Çağrı Atiksoy oldu.

Yıldız Çağrı Atiksoy, Savaşçı dizisinde!

İlk tanıtımı yayınlandığı günden bu yana merakla beklenen Savaşçı dizisi, tanıtımlarında dizinin kadın başrol tarafına dikkat çekmemişti.

Dizi de Berk Oktay ile, başrolü paylaşacak olan isim son olarak Evli ve Öfkeli dizisinde rol alan güzel oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy oldu.

Atiksoy, Uluslararası Politika konusunda uzman olan Aslı karakterine hayat veriyor. Dizide Aslı, bir kaza sonrası tanıştıkları Kağan’la (Berk Oktay) ülkesini ve değerlerini yeniden keşfedecek.

Atiksoy, çekimleri tüm hızıyla Eskişehir’de devam eden “Savaşçı”ya dahil olma sürecini ise şu şekilde dile getiriyor; “Uzun zamandır bu kadar heyecanlandığım ve kesinlikle bu projenin bir parçası olmak istiyorum dediğim bir senaryo okumamıştım. Projenin gerçekliği , güncel oluşu ve seyirciye objektif bir şekilde gündemi aktarıyor olacak oluşumuz beni çok etkiledi. Asıl kahramanlarımızın, aslında çok da tanık olmadığımız yaşamlarını, hikayelerini , var olma savaşlarını hep beraber öğrenecek oluşumuz kabul etmem için büyük etkendi.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı