Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yetenek Sizsiniz Yaşlı Sihirbaz Adem Aslan Aref çıktı! İşte Final Gösterisi

Özel Haber

8 Temmuz 2018 Pazar 23:05:14

Son Güncelleme: 09/07/2018 00:22:04

Yetenek Sizsiniz Yaşlı Sihirbaz Adem Aslan Aref çıktı! İşte Final Gösterisi

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2018 Büyük finali gerçekleşiyor! Yetenek Sizsiniz Türkiye finaline Yaşlı sihirbaz Adem Aslan damga vurdu. Adem Aslan’ın Aref olduğu iddia ediliyor. Gerçekten de yaşlı sihirbaz Aref Ghafouri mi çıkacak? Yetenek Sizsiniz Türkiye 2018 bu akşam belli oluyor!

Yetenek Sizsiniz 2018 Final heyecanı sürüyor! Şuan halen TV8 ekranlarında devam eden programla 2018’in Yetenek Sizsiniz Şampiyonu beli olacak! Büyük heyecanın sürdüğü yarışmanın jürisi olarak Hülya Avşar, Ali Taran ve Acun Ilıcalı  yer alıyor! Yarışmaya katılan Yaşlı Sihirbaz Adem Aslan ise dikkatleri çekmeye başardı! Tipi, hal ve hareketleriyle ve de şovlarıyla eski Yetenek Sizsiniz yarışmacısı ve yarışmanın şampiyonu Aref Ghafouri’yi andıran Adem Aslan Aref mi çıkacak?

Aref Final Gösterisi!


Yarışmaya Yaşlı Sihirbaz Adem Aslan olarak katılan Aref mi? Yetenek Sizsiniz programının eski yarışmacısı ve şampiyonu Aref Ghafouri’yi andıran şovlar yapan Adem Aslan Aref çıkacak mı hep birlikte göreceğiz.

Ve Aref Çıktı!

Daha önce de dediğimiz gibi Aref muhteşem bir final gösterisi yaptı!

Yarı final heyecanının ardından gözler final performanslarına çevriliyor. Adem Arslan’ın Aref olduğuna dair sosyal medyada iddialar dolaşmaya başladı. Peki gerçekten Yaşlı Sihirbaz Adem Aref mi? Biraz sonra maskesi düştüğünde sinehaber.com farkıyla buradan öğrenebilirsiniz. Yarışmada final heyecanı halen sürüyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı