Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yeşim Salkım, Demet Akalın’ı bombaladı!

Magazin

25 Aralık 2017 Pazartesi 15:23:46

Yeşim Salkım, Demet Akalın’ı bombaladı!

Yeşim Salkım ve Demet Akalın arasında yeni bir kavga başlayabilir.

Yeşim Salkım, bugün sunucu olduğu programda Demet Akalın’ı adeta bombaladı. Türkiye’nin en çok tanınan isimlerinden olan ve milyonlarca dolarlık servetleri olduğu bilinen iki ünlü isim, birbirlerine aralıklarla yüklenmeye devam ederken, Yeşim Salkım’ın bugün söylediği sözlerin olay yaratacak cinsten olduğu şeklinde yorumlandı.

Salkım, Demet Akalın’ın meydanı boş bulur bulmaz herkese saldırdığı ancak sosyal medya üzerinden yaptığı bu açıklamaların ve saldırıların diğer insanları hedef aldığını belirterek, Demet Akalın‘ın kendi içerisinde ciddi mutsuzluk ve hayal kırıklıkları yaşadığını açıkladı. Açıklamalarında Akalın’a ”ben buradayım, senin zorun kimle ve ne ile ilgili ise ararsın o kişiyi konuşursun, biz senin gibi sosyal medyacılık yaparak para kazanmıyoruz, biz sesimizle para kazanıyoruz” diyerek yüklendi.

Yeşim Salkım’ın Açıklamalarına Yanıt Vermedi

Yeşim Salkım’dan kendisine karşı yapılan açıklamalara sosyal medya hesabından herhangi bir yanıt vermeyen Akalın, bu durum hakkında ne düşünüyor sorularını da beraberinde getirdi. Akalın’ın sosyal medyada sık sık yaptığı Türkçe kelime hatalarından dolayı eleştiri aldığı ve insanları eleştirmesinden dolayı tepki gördüğü biliniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı