Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yeşim Salkım, Bodrum-İstanbul seferi yapan otobüste şarkı söyledi

Magazin

7 Eylül 2017 Perşembe 16:09:26

Yeşim Salkım, Bodrum-İstanbul seferi yapan otobüste şarkı söyledi

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım, Bodrum’dan İstanbul’a giden bir otobüste yolculuk yaptı. Otobüste Salkım’ın olduğundan haberleri olmayan yolcular, şoförün anonsu sonrasında Salkım’ı görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

Yeşim Salkım, Bodrum-İstanbul seferi yapan otobüste şarkı söyledi

Bodrum’dan İstanbul’a dönüşünü otobüs yolculuğu ile yapmayı tercih eden Yeşim Salkım, şoförün anonsu sonrasında, muavin koltuğuna geçti, mikrofonu eline aldı ve yolcularla birlikte şarkı söyledi.

Otobüs şoförü Yeşim Salkım’ı, “Değerli konuklarımız, aracımızda canlı müzik dinlemek ister misiniz? Güçlü bir sesi olan, halk tarafından sevilen, çok değerli bir sanatçımız otobüsümüzde yolculuk ediyor. Kendisini ön tarafa davet ediyorum. Karşınızda Yeşim Salkım” diyerek takdim etti.

Yolculuk bir an önce bitsin de evimize dönelim. Kısa bir şarkı söyleyeyim. Sonra bol bol sohbet ederiz diyen Yeşim Salkım, seslendirdiği şarkı ile yolculara keyifli bir yolculuk yaşattı.

Gece yolculuk devam ederken vatandaşlar bir anda alkış tutup Yeşil Salkım’ın tekrar şarkı söylemesini isteyince de Salkım bu isteklerini kırmadı ve gece de şarkı söyledi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı