Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yeni sezonun en iyi dizisi hangisi olur?

Dizi Haberleri

26 Ağustos 2017 Cumartesi 12:07:40

Yeni sezonun en iyi dizisi hangisi olur?

Eylül ve Ekim ayında tüm kanallar yeni sezona start verirken, geçtiğimiz sezondan devam edecek olan reyting rekortmeni dizilere 10’larca yeni dizi eklenecek ve kanallar reyting savaşı verecek.

Yeni sezonun en iyi dizisi hangisi olur?

Söz, Kırgın Çiçekler, Yeni Gelin, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Savaşçı, Arka Sokaklar, İsimsizler, Vatanım Sensin ve Diriliş Ertuğrul gibi kendi günlerinde önemli reytingler elde eden diziler yeni sezonda yeni diziler ile rekabet edecekler.

Belki de şimdiye kadar ki en iyi projelerin ekrana taşınacağı beyaz cam’da, Kanal D’nin bu yıl ki amiral gemisi Fatih, Fox’un amiral gemisi Kayıtdışı yanı sıra Bizim Hikaye, Oğul, Kanal D’de Sevdanın Bahçesi ve daha niceleri yeni sezonda izleyicileri ekrana kilitleyecek.

Posta yazarı Mesut Yar’da köşesinde yeni sezonun en iyi dizisi hangisi olur’u değerlendirdi. Usta yazar, Hababam Sınıfı serisini nerede görsek, “Bu kadroyu nasıl toplamışlar?” deriz.. Dizi tarihinin kült işlerinden “Süper Baba”, “Bizimkiler”, “Bir İstanbul Masalı”, “Aşk-ı Memnu”, “Aliye” ne zaman aklımıza düşse “Böyle bir kadro bir daha asla bir araya getirilemez” filan diye iç çekeriz ya…

Zihnimizde ki dizi düşüncesini 180 derece değiştiren “Ezel”, “İçerde” gibi her karakterini başrol saydığımız işlerde “Yahu herkes efsane oynamış” diyerek yeni sezonun bir dizisini yılın en iyi dizisi olarak işaret ediyor.

Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor ve daha ismi açıklanmayan pek çok önemli ismin yer alacağı İşte tam da bu duyguları yaşayacağımız bir iş ekrana yaklaşıyor; “Fatih” (Kanal D)! “Demedi” demeyin, ayrıntıları bekleyin… diyerek Fatih’in yeni sezona damga vuracağına işaret ediyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı