Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yeni Sezonda Başlayacak Gülperi Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizi Haberleri

24 Temmuz 2018 Salı 20:39:26

Yeni Sezonda Başlayacak Gülperi Dizisi Nerede Çekiliyor?

Nurgül Yeşilçay’ın da oyuncu kadrosunda yer aldığı yeni sezon için çekimleri başlayan Gülperi dizisi nerede çekiliyor? Gülperi dizisinin seti nerede? Show TV ekranlarında yeni sezonda izleyicisiyle buluşacak Gülperi dizisinin çekimlerine başlandı! Peki Gülperi dizisinin seti nerede kuruldu, İstanbul’un hangi semtinde çekimler yapılıyor? Sizler için araştırdık…

Show TV ekranlarında yeni sezonda iddialı bir dizi başlıyor! Gülperi dizisi yeni sezonda izleyici karşısına büyük umutlarla çıkacak! Tims Productions’un Show TV için hazırladığı Gülperi dizisinin nerede çekildiği, Gülperi dizisinin setinin nerede kurulduğu izleyici tarafından çok merak edildi. Yeni sezonda yayın hayatına başlayacak Gülperi dizisinin nerede çekildiğini sizler için araştırdık.

Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın bulunduğu Gülperi dizisinin oyuncu kadrosunda ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay’da bulunuyor! Nurgül Yeşilçay’ın yeni dizisi Gülperi’nin çekimleri Gaziantep’te gerçekleşiyor! Şu anda halen Gaziantep’te bulunan dizi ekibi çekimleri yeni sezon öncesi can hıraş şekilde sürdürüyor! Gülperi dizisiyle ilgili yeni gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

GÜLPERİ DİZİSİNİN ÇEKİMLERİ SADECE GAZİANTEP’TE Mİ OLACAK?

Şuan halen Gaziantep’te süren çekimlerin yanı sıra Gülperi dizisinin ilerleyen bölümleri için İstanbul’da da çekimler olacak. Gülperi dizisinin tanıtımları için İstanbul’da da çekimler gerçekleştirilmişti. İlerleyen bölümlerde İstanbul’un şuan için kesin olarak belli olmayan çeşitli semtlerinde Gülperi dizi çekimleri gerçekleştirilecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı