Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yeni Nesil Ajan: Xander Cage’in dönüşü için yeni klip yayınlandı

Film Haberleri

8 Ocak 2017 Pazar 00:56:15

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:31:57

Yeni Nesil Ajan: Xander Cage’in dönüşü için yeni klip yayınlandı

Yeni Nesil Ajan’ın devam filmi olan ve başrolünde tekrar Van Diesel’in yer aldığı Xander Cage’in dönüşü için adrenalin dolu yeni bir video klip yayınlandı.

Yeni Nesil Ajan: Xander Cage'in dönüşü için yeni klip yayınlandı

Adrenalin’i tavan yaptıran yeni video klip aslında çokta yabancı değil. Film’in yayınlanan ilk fragmanın ilk sahnesi de bu video klibinden bir kesit içeriyordu.

Van Diesel’in bir baz istasyonunu tepesinden, ormanın derinliklerine yaptığı bu atlayış sinemaseverlerin hafızasına kazınacak gibi görünüyor.

Hollywood’un ünlü isimlerinden Samuel L. Jackson’un NSA ajanını canlandırdığı filmin oyuncu kadrosunda, Aşk Treni ve Race 2 gibi Hindistan yapımlarında yer alan Bollywood yıldızı Deepika Padukone’i avcı rolünde, vampir günlüklerinin son 2 sezondur özlenen ismi haline gelen Elena’sı Nina Dobrev’in teknoloji uzmanı ve keskin nişancı (sniper) olarak yakında vizyona girecek olan Resident Evil: Son Bölüm ve John Wick: 2 gibi filmlerde boy gösterecek olan Ruby Rose yer alıyor.

Devam filminde, Van Diesel’in canlandırdığı, ölüme terkedilen Xander Cage’in, gizlice dönüşü ve işvereni Augustus Gibbons ile yeni ve zorlu bir görevi yerine getirmeye çalışırken izleyeceğiz.

D.J. Caruso’nun yönettiği, film Türkiye’de 27 Ocak 2017 tarihinde vizyonda olacak.

İşte o adrenalin dolu yeni klip:

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı