Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yeni Gelin dizisinin kadrosu şekillendi

Dizi Haberleri

20 Ocak 2017 Cuma 14:54:26

Yeni Gelin dizisinin kadrosu şekillendi

Show Tv’nin bir süre önce duyurduğu, şehirli genç kızın yeni gelinlik hallerini anlatan ‘Yeni Gelin’ dizisinin oyuncu kadrosu şekillendi.

Yeni Gelin dizisinin kadrosu şekillendi

Proje çalışmalarına aylar önce başlanan dizinin ‘gelin’ başrolü için 2 aylık bir araştırma sonucunda Brezilya’lı bir model ile anlaşma sağlandığı duyurulmuştu.

Hazırlıkları hala devam eden Yeni Gelin dizisinin başrol oyuncuları, Tolga Mendi ile saf güzelliği ve etkileyici gülüşü ile ilgileri üzerine çekecek Brezilyalı model Jessica May Drociunas olacak.

Dağhan Külegeç, Lale Başar, Renan Bilek, Burçin Bildik, Yonca Şahinbaş, Şilan Makal, Bahar Süer’inde yer aldığı oyuncu kadrosunda ayrıca Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu ve Murat Kocacık gibi isimlerde rol alacak.

Cast çalışmalarını tamamlayan Süreç Film, diziyi izleyiciler ile buluşturmak için de çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Dizinin senaristliğini ve yönetmenliğini Ersoy Güler üstlenirken, kısa süre içerisinde çekimlerine başlanacak olan yeni dizi de yakında Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı