Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yemekteyiz Programı Bitti mi? TV8 Final mı Yaptı

Televizyon

4 Temmuz 2018 Çarşamba 14:44:44

Yemekteyiz Programı Bitti mi? TV8 Final mı Yaptı

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programı bitti mi? Final mı yaptı? Yemekteyiz programı TV8 ekranlarında ne zaman yayınlanacak. Sunuculuğunu Onur Büyüktopçu’nun yaptığı Yemekteyiz programının akibeti merak ediliyor .Peki Yemekteyiz bitti mi final mı yaptı.

Bir döneme damga vuran yemek programları, İzdivaç programların ekrana gelmesinden sonra raflarda yerini almıştı. Ancak TV8 ekranlarında Onur Büyüktopçu sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz programı reyting rekorları kırdı. Kanalın sahibi Acun Ilıcalı bile beklemiyordum dediği başarı sonrası hayranları ekran başına geçti. Ancak Yemekteyiz programıyla ilgili şu ana kadar ekranı açanlar programı göremedi.

Yemekteyiz Programı bitti mi? Final mı yaptı!

Yemekteyiz programı TV8 ekranlarında yaz aylarında akıbeti henüz belli olmadı. Ancak programın hayranları yazında ekrana gelmesi için büyük baskı yapıyor. Yapımcı ve Acun Ilıcalı yaz reklam politikalarını gözden geçirip programın akıbeti hakkında kararını verecek. Yemekteyiz programı yeni sezonda kesin olarak TV8 ekranlarında ekran macerasını sürdürecek.

Yemekteyiz Programı Ne zaman Başlayacak?

Programın hayranları yaz döneminde başlaması için yüklense de program Eylül sonunu bulabilir. Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta programına izleyici kaybetmemek için kanalın önlem alması bekleniyor. Yemekteyiz Eylül öncesi başlarsa kimseyi şaşırtmaz!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı