Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yeğeni Filiz Aker’in cenazesini aldı

Genel

28 Ağustos 2017 Pazartesi 16:19:04

Yeğeni Filiz Aker’in cenazesini aldı

Türkiye’nin gündemini bir anda değiştiren Vatan Şaşmaz’ın cinayetinin yankıları devam ederken, Şaşmaz’ı katleden eski manken Filiz Aker’in cenazesini adını açıklamak istemeyen bir yeğeni aldı.

Yeğeni Filiz Aker'in cenazesini aldı

Vatan Şaşmaz’ın ölümü tüm ülkeyi yasa boğarken, katil Filiz Aker’in cenazesini alan yeğeni, Aker’in ‘öyle bir şey yapacağım ki herkes bunu konuşacak’ dediğini iddia etti.

Adli Tıp Kurumuna gelerek Aker’in cenazesini alan yeğeni, şaşırtan açıklamalarda bulundu. Yeğeninin açıklaması sonrası, Filiz Aker’in bu cinayeti planlayıp planlamadığı da değerlendirilmesi gereken konular arasında görünüyor.

İşte o açıklama:

“Halamdan böyle bir şey bekliyorduk. Ama Vatan Şaşmaz olacağını tahmin etmedik. Bize bir parti düzenleyip herkesi öldürdükten sonra intihar edeceğini söylemişti. Öyle bir şey yapacağım ki herkes bizi konuşacak demişti. İlk anlattığında şaka yaptığını düşündüm. Ancak dediklerini yaptı. Vatan Şaşmaz olacağını tahmin etmiyorduk. Psikolojik bir rahatsızlığı yoktu.

Herhangi bir tedavi görmüyordu. Halamın cenazesini Perşembe ya da Cuma günü defnedeceğiz. Cezaevinde bir yakınımız var. Onun izinle çıkmasını bekliyoruz. Bu nedenle defin işlemini de bekleteceğiz”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı