Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yasmin Erbil’den alışılmışın dışında paylaşım

Magazin

20 Ocak 2017 Cuma 10:57:25

Yasmin Erbil’den alışılmışın dışında paylaşım

Ünlü sunucu ve komedyen Mehmet Ali Erbil’in, Nergis Kumbasar’dan olan kızı Yasmin Erbil, sosyal medya’da paylaştığı fotoğraflarla gündemden düşmüyor.

Yasmin Erbil'den alışılmışın dışında paylaşım

Son zamanlarda magazin gündeminden düşmeyen isim için babası Mehmet Ali Erbil, bu durumu çözmek için, önlem olarak görülen bir karar vermişti.

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlar, ve adının sık sık magazin köşelerinde yer alıyor olması sonrasında, babanın duruma el attığı iddiaları da magazin gündemine düşmüştü.

Yasmin Erbil’i, Londra’ya yabancı dil eğitimi alması için göndermeye karar veren Erbil, ardından da oyunculuk eğitimi almasını istemişti.

Ünlü şovmen’in kızı bu sefer sosyal medya’dan alışılagelmişin dışında bir paylaşımda bulundu ve takipçilerini duygulandırdı.

O paylaşımında annesi Nergis Kumbasar’ın, babasına sarıldığı bir fotoğraf yer alırken, fotoğrafın altına da duygusal bir not düştü.

Düştüğü o notta, “Her zaman her kararımın arkasında benimle durdunuz. Aramızdaki bağ o kadar kuvvetli ki ikinizden de çok şey taşıyorum içimde. İyi ki en iyi anne babaya sahibim ve iyi ki sizin sayenizde hep güçlü olmayı öğrenmişim” mesajı yer aldı.

mehmet ali erbil ve nergis kumbasar fotoğraf

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı