Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yasemin Dağdeviren Sen Anlat Karadeniz dizisinde!

Dizi Haberleri

1 Ağustos 2018 Çarşamba 00:49:08

Yasemin Dağdeviren Sen Anlat Karadeniz dizisinde!

ATV ekranlarının sevilen reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezonunda yeni oyuncu sürprizi! 2. Sezon çekimleri başlayan Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni oyuncusu Yasemin Dağdeviren oldu! Peki Yasemin Dağdeviren kimdir? Yasemin Dağdeviren fotoğrafı. Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni oyuncusu Yasemin Dağdeviren’in fotoğrafına 2. sezon çekimlerinde ulaştık!

Sen Anlat Karadeniz’e sürpriz bir isim katıldı! Yasemin Dağdeviren, Sen Anlat Karadeniz 2. sezonunda yer alacak! ATV ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’in 2. sezon çekimleri kısa bir süre önce başlamıştı! Çekimler esnasında fotoğraf karesine yansıdığı şekilde yeni bir oyuncu göze çarpmıştı! Çekimlerde görülen Sen Anlat Karadeniz’in yeni oyuncusu Yasemin Dağdeviren oldu!

Yasemin Dağdeviren, Sen Anlat Karadeniz 2. sezon oyuncu kadrosuna katılan isim oldu. Daha önce dizinin 2. sezonunda dizinin Vedat’ı Mehmet Ali Nuroğlu’nun yer almayacağı iddia edilmiş, bu iddialar yersiz çıkmıştı. Dizinin Vedat’ı da Sen Anlat Karadeniz 2. sezonunda çekimlere katıldı ve sahnelerin çekimlerinde rol almayı sürdürüyor!

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ OYUNCUSU YASEMİN DAĞDEVİREN KİMDİR?

Sen Anlat Karadeniz’in 2. sezonunda yer alacak yeni oyuncusu Yasemin Dağdeviren’in kim olduğu, daha önce hangi dizilerde yer aldığı, yaşı, boyu, kilosu ve nereli olduğuyla ilgili bilgilere henüz ulaşamadık. Yasemin Dağdeviren ile ilgili bildiğimiz tek şey Sen Anlat Karadeniz 2. sezon çekimlerinde görüntülendiği yukarıda yayınladığımız resim oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı