Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yaşar Alptekin’den yıllar sonra gelen itiraf

Magazin

3 Eylül 2017 Pazar 12:46:20

Yaşar Alptekin’den yıllar sonra gelen itiraf

Kariyeri boyunca 46 filmde oynayan 55 yaşında ki usta oyuncu Yaşar Alptekin, yıllar önce rol aldığı filmlerdeki öpüşme ve sevişme sahneleri ile ilgili bulunduğu itiraflar ile şaşırttı.

Yaşar Alptekin'den yıllar sonra gelen itiraf

“Öpüşme ve yatak sahnelerinin hepsi gerçekti. Tüm rol arkadaşlarımla aşk yaşadım.” diyen Alptekin’in itirafı Yeşilçam filmlerinde ki benzer sahnelerde acaba gerçek miydi? sorusunu akıllara getirdi.

Posta gazetesinden Oya Çınar’a açıklamalarda bulunan Yaşar Alptekin, 13 yıl önce aldığı radikal bir karar ile, tasavvufa yönelmiş, namaza başlayıp, hacca’da gitmişti. Sarıklı fotoğrafları yanı sıra, rabia hareketi yaptığı fotoğraflar da paylaşan Alptekin, bu değişimi ile dikkatleri üzerine çekti.

Oya Çınar’a rol aldığı filmler ile ilgili konuşan Alptekin, setleri özlediğini açıklarken, “Yeşilçam’ın meşhur öpüşme ve yatak sahnelerinde gerçek etkileşim oluyordu. Tüm rol arkadaşlarımla aşk yaşadım. Molalarda da bir şeyler yaşıyorduk… Haliyle rol, gerçeğe dönüşüyordu.” diyerek yıllar sonra gelen bir itiraf da bulunmuş oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı