Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yaşar Alptekin, AK Parti’ye sinyal mi veriyor?

Magazin

11 Eylül 2017 Pazartesi 11:27:11

Yaşar Alptekin, AK Parti’ye sinyal mi veriyor?

Eski ve manken ve Türk sinemasının oyuncularından Yaşar Alptekin son zamanlarda yaptığı çıkışlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda, eski sinema filmleri ile ilgili konuşan Alptekin, sevişme sahneleri için gerçekti demişti.

Yaşar Alptekin, AK Parti'ye sinyal mi veriyor?

Oynadığı filmlerlerde ki sevişme sahneleri için gerçekti diyerek, tüm rol arkadaşlarım ile aşk yaşadım demesi tepki alan Alptekin, yeni hayat biçimi ile ilgili soruları yanıtladı.

Beyaz Tv’e konuk olan Alptekin, Tahir Sarıkaya’nın sunduğu programda, Sarıkaya’nın sorularına yanıt verdi. Eskiden FETÖ’cüydüm çıkışı yapan Alptekin, “Erotik filmlerden farklı bir hayata geçmeniz AK Parti’den bir beklentiniz olduğu için mi?” sorusuna da sinirlendi.

Sunucu’nun bu sorusuna sinirlenen Alptekin, “Buradan herkese çağrıda bulunuyorum. Benim banka hesaplarımı herkes araştırabilir. AK Parti’yi kullanarak ya da dolaylı bir şekilde bir lira hesabıma para geçtiyse Allah benim belamı versin. Şuradan şuraya gitmek nasip olmasın.” dedi.

Diğer yandan, Adnan Hoca ve kediciklerinin uydu üzerinden yayın yapan bir kanalda sunduğu programa da değinen Sarıkaya, “Adnan Hocanın kedicikleri İslamı anlatıyorlar, nasıl buluyorsun, görüşlerini izliyor musun?” diye sorunca, “No Commend(yorum yok)” yanıtını verdi. Sunucu’nun neden yorum yapmıyorsunuz, korktunuz mu diye sorması üzerine de “ALLAH’tan başka kimseden korkmam, Dünyanın en cesaretli insanı namaz kılmayanlardır” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı