Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yaşamayanlar Dizisinden Yeni Tanıtım Yayınlandı! Elçin Sangu ve Kerem Bursin ekranda

Dizi Haberleri

17 Temmuz 2018 Salı 16:19:51

Yaşamayanlar Dizisinden Yeni Tanıtım Yayınlandı! Elçin Sangu ve Kerem Bursin ekranda

Yaşamayanlar dizisinden ilk tanıtım yayınlandı. Başrollerinde Elçin Sangu, Birkan Sokullu, Kerem Bürsin ve Selma Ergeç’in yer aldığı Türkiye’nin ilk vampir dizisi Yaşamayanlar’ın yeni tanıtımı büyük ses getirdi. Yakında BluTV ekranlarında yayınlanacak dizi ses getirdi.

BluTV ekranlarında yayınlanacak Yaşamayanlar dizisi ekran macerasına başlıyor. Kerem Bursin, Elçin Sangu, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç’in başrollerinde yer alacağı dizi ekran macerasına başlıyor. BluTV’den yayınlanacak yeni dizi yayına çıkmaya hazırlanıyor.

1800’lü yıllarda İstanbul’da başlayan hikayeden 2000’li yıllara kadar uzanacak hikayesiyle merak uyandıran yapım Türkiye’nin ilk vampir dizisi olacak. Elçin Sangu’nun Mia, Kerem Bursin’in Dmitry ve Birkan Sokullu’nun Numel karakterini canlandıracak yapım yayın hayatına başlıyor.

Yaşamayanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak!

BluTV’de yayınlanacak Yaşamayanlar dizisi için yeni tanıtım yayınlandı. Hayranlarının merakla beklediği Yaşamayanlar dizisi ne zaman başlayacak sorusu yanıt arıyor. Yaşamayanlar dizisi için BluTV’de yayın tarihi Pek yakında olarak görünüyor. Dizinin Eylül ayında başlaması düşünülüyordu ancak yeni gelen bilgilere göre öne çekilecek yönünde söylentiler var.

Yaşayamanlar Dizisi Yeni Tanıtımı!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı