10-16 Eylül 2018 haftalık burç yorumları

Ünlü astrologlar tarafından hazırlanan haftalık burç yorumlarını sizler için hazırladık. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait 10-16 Eylül 2018 haftalık burç yorumları haberimizde…

10-16 Eylül 2018 haftalık burç yorumları

Ünlü astrologlar tarafından hazırlanan haftalık burç yorumlarını sizler için hazırladık. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait 10-16 Eylül 2018 haftalık burç yorumları haberimizde…

Burçlar genel olarak bu hafta içerisinde değişim ve gelişime açık olacak. Hayatta bize yük olan, gerilim veren, yıpratan her şeyi reddedeceğiz. Bu hafta büyük bitişler ve başlangıçlar olabilir. İş ve kariyer konusunda bu hafta hedef belirlediğimiz şeyleri hayata dahil edebilir ve uzun vadede iyi gelir elde edebilecek çalışmalara ortak olabiliriz.

10-16 EYLÜL 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ Burcu bu hafta 9 Eylül Başak Yeniayı etkisindesin. Hafta başından itibaren kontrolü ele alacaksın. Sıkışmış hissettiğin duygularından arınıyorsun. Seni bir başkasının yönlendirmesine ve yönetmesine ihtiyaç duymayacaksın. Geçmiş zamanda heyecanla yaptığın konuşmaları bu dönemde düşünerek yapacaksın. Bu anlamda olası yanlış anlaşılmalardan kurtulacaksın. Koç Burcu aşk hayatında bu hafta güven vermeyen ve rahatsızlık duyulan konularda açıksözlülük var. Eşler birbirlerine ihtiyaç duydukları yönde konuşmalar yapıyor. Vazgeçemediğin ve değiştiremediğin bir ilişkin varsa karar aşamasına gelebilirsin. İlişkiler ya olduğu gibi kabul ediliyor ya da son veriliyor. Bekar Koç Burcu bu hafta karşına çıkacak olan biriyle önemli deneyimler yaşayacaksın. Sağlıkla ilgili düzenli beslenme uykuya dikkat edilmeli. Yaşam kalitesini artıracak yönde hareket edilmeli.

BOĞA Burcu bu hafta 9 Eylül Başak Yeniayı etkisindesin. Haftanın ilk günlerinde ciddi yüzleşmeler yaşayabilirsin. Kim senin dostun, kim değil, samimi görünen ama samimiyetinin arkasında beklentileri olan kim? bunların ayrımına varacaksın. Yaşadıklarının seni karamsarlığa düşürmesine müsaade etme. Yaşamdaki herkes kötü değil. Bunları bir deneyim olarak algıla ve kendini çevreden izole etmemeye çalı. Ruhunu yıpratıp, seni tüketen insanlardan uzak durmakla birlikte, yeni başlangıçlara şans vermelisin. Boğa Burcu aşk hayatında güzel ilişkiler var. Kalbin boşsa yeni başlangıçlara hazır olmalısın. Evliysen ya da devam eden bir birlikteliğin varsa partnerinle arandaki bağ güçlenerek devam ediyor. Maddi konularda duyarlı, tutumlu ve hesaplı bir zamana adım atıyorsun. Sağlık konusunda iştahına dur diyemeyebilirsin. Kalorili yiyeceklerden uzak durmanı öneririm.

İKİZLER Burcu bu hafta 9 Eylül Başak Yeniayı etkisindesin. Maddi anlamda daha önce düşüncesizce yaptığın harcamalar bu dönemde gelirinde bir tıkanma yaratabilir. İş hayatında yaşayabileceğin ufak sorunları büyütmemeye bak. Yine verdiğin ve alamadığın bir borç biraz daha gecikebilir. Bu hafta parasal konularda can sıkıcı, geçici gelişmeler yaşanabilir. O nedenle şartları zorlamamaya bak. Aşırı disiplinli olmaktan kaçınmalısın. Bu durum çevrendekilerle uyumsuzluğa neden olabilir. Attığın adımların ilk etapta olumsuz oluşu seni yıpratmasın. İsteklerine ve hayallerine dair şeyleri umutla tekrar denemelisin. İkizler Burcu aşk hayatında bu hafta taktiklerden uzak durmalı. Bazı konulara olan takıntıların ön plana çıkabilir. Fazla ilgi ilişkiyi sona getirebilir. Beklentilerini azaltmalı, sürekli her şeyi kurcalamamalısın. Ruh sağlığına dikkat etmeli, değerini korumalı ve bu geçici haftayı en az hasarla atlatmaya bakmalısın.

YENGEÇ Burcu bu hafta 9 Eylül Başak Yeniayı etkisindesin. Maddi konularda geçici darlık yaşıyorsun. Çalışıp, didindiğin, mücadele ettiğin işlerde alacakların istediğin şekilde eline geçmiyor. Yapmak istediğin alışverişlerde ve ödemelerde zorlanabilirsin. Bu durum seni korkutmasın. Bunun geçici bir durum olduğunu aklından çıkarmamalısın. İşsiz bir Yengeç isen karşına çıkan işleri her ne olursa olsun değerlendirmelisin. Şu an istediğin gibi olmasa da, ilerleyen zamanlarda her şey güzel olacak. Kendi değer duygunu yükseltecek bir enerjiye sahipsin. Bunu arttıracak telkinlerde bulunmalısın. Eleştirilere açık olmaya çalış. Hayata kendini teslim etmen ve güvenmen gerekiyor. Yengeç Burcu aşk hayatında bu hafta şanslısın. Şefkatin, sevginin ve ilginin merkezinde olmaya ihtiyaç duymuyorsun. Çünkü sevdiğin insan sana gerekeni veriyor. Kalbin boşsa karşına çıkan yeni biriyle aşka adım atabilirsin. İlişkilerde ve evliliklerde dargınlıklar son buluyor. Yengeç Burcu bu hafta kendini önemse, çalışmaktan korkma ve harcamalarında elinden geldiği kadar dikkatli ol.

ASLAN Burcu bu hafta 9 Eylül Başak Yeniayı etkisindesin. Devam eden bir ilişkin varsa özellikle duruşuna ve konuşmalarına dikkat etmelisin. Duygu ve düşüncelerine dikkat etmez, gelişi güzel sözler sarf edersen ilişkinin yoktan yere bitmesine neden olabilir. Hayatındaki insana tahammül etmekte zorlanıyorsan parçalanma ve dağılma yaşayabilirsin. Kendini önemsemeye devam et ama egonun yükselmesine izin verme. Evliliklerde ilişkinin yıpranmasına neden olan şeyler büyütülmemeli. Para ve kazanç hayatında maddi konularda zorlandığın şeyleri kolaylıkla aşabileceksin. Düzenini geliştiriyorsun. Kendine yeni iş sahaları yaratacaksın. Sağlık konusunda bedenen çok iyisin. Ruh sağlığını dengede tutmaya ihtiyaç duyacaksın. Yanlış anlaşılmalara neden olacak tutumlardan uzak durmaya çalış.

BAŞAK Burcu bu hafta 9 Eylül Başak Yeniayı etkisindesin. Kalbin boşsa, uzun süredir bir ilişki yaşamak istiyorsan ve istediğin birini tanıyamadığını düşünüyorsan plansız ve programsız gelişmeler yaşayabilirsin. Ansızın karşılaşacağın kişilerle güçlü ve güven veren bir aşka başlayabilirsin. Kaderini etkileyecek çok önemli bir haftadasın. İyi bir aile hayatına sahip olabilirsin. Yol ayrımına giren ilişkiler geri dönüş yaşayabilir. Çalışma ve kazanç hayatına verdiğin önem ve disiplin seni yükseltiyor. Kendini geliştirebileceğin yeni işlerde sağlam, huzurlu adımlar atıyorsun. Hak ve adalet ile ilgili işlerin varsa daha uyumlu tavırlar sergiliyorsun. Sağlığında beslenmene ve düzenli uykuya önem vermen gerekiyor.

TERAZİ Burcu bu hafta 9 Eylül Başak Yeniayı etkisindesin. Devam eden ilişkilerin geleceği konusunda güvene ihtiyaç duyuluyor. Güven duymadığın bir ilişkin varsa yaşamında ilerlemesini istemeyebilirsin. Hayatındaki insana güven verirken, ona güven duymayı da istiyorsun. Olması gerektiği gibi olmayan her şeyi sorguluyorsun. Maddi konularda evliliklerde ufak tefek çatışmalar yaşanabilir. Gereksiz tartışmalarla birbirinizin zamanından çalmamaya çalışın. Kalbin boşsa yakınların seni birileriyle tanıştırmak isteyebilirler. Geçmişte yaşadıklarından dolayı aldığın yaralar seni yeni tanışacağın kişiyle ilgili endişeye sürükleyebilir. Bu dönem tanışacağın insana sağduyulu yaklaşırsan sağlam bir ilişkiye başlayabilirsin. Kontrolsüz ve yıpratıcı duygulardan uzak durman son derece önemli. Maddi anlamda daha önce yapmış olduğun yatırımlar sana kazanç olarak geri dönmeye başlıyor. Yaptığın çoğu işte başarılı olacaksın. İlişkilerinde tutarlı olmaya gayret göstermelisin.

AKREP Burcu bu hafta 9 Eylül Başak Yeniayı etkisindesin. Çok iyi paralar kazanacaksın. Yeni işlere, yeni başlangıçlara adım atıyorsun. Uzun süredir emek harcadığın ve emek harcadığın bir iş varsa geri dönüşümünü alıyorsun. Hak ettiğin şeyler sana geliyor. Ön yargılarından kurtulacaksın. Şans benden yana diyebileceğin sonuçlar elde edeceksin. Kazancını daha fazla yükseltmek için biraz daha çaba sarf edecek ve bundan şikayet etmeyeceksin. Kendini eksik hissettiğin ve geliştirmek istediğin konulara da zaman bulabileceksin. Kendine yeni hünerler ve başarılar üretme fırsatı bulacaksın. Akrep Burcu aşk hayatında bu hafta mutluluk seninle. Hayatında biri varsa partnerini nasıl daha çok mutlu edeceğini düşünüyorsun. Kalbin boşsa çıktığın seyahatlerde yeni aşklara ve arkadaşlıklara açık olacaksın. Güven ve sağduyulu ilişkilere adım atabilirsin. Sağlığında ihmalci olmamalısın.

YAY Burcu bu hafta 9 Eylül Başak Yeniayı etkisindesin. Kısa süreli bir ayrılık yaşıyorsan bunu daha fazla sorun haline getirmemeye çalış. Özelikle evliysen eş veya çocuklardan kaynaklı ebeveyn didişmeleri yaşayabilirsin. Kalbin boşsa bu hafta hayatının ilişkisini bulamayabilirsin. Ama uzun süreli devam edebilecek arkadaşlıklara başlayabilirsin. Flört edenler bu hafta partnerine evlilik baskısı yapmamalı. Seninle hayatını birleştirmek isteyen bir partnerin varsa kendini evliliğe hazır hissedip hissetmediğini iyice düşünmelisin. Sağlığın gayet iyi ama kazalara karşı dikkatli olmalısın. Dikkat dağınıklığı yaşayabilirsin. Para ve kazanç alanında yüzleşmeler yaşayabilirsin. Çalışıyorsan bir arkadaşının kıskançlığı ile karşılaşabilirsin. Bunu ona fark ettirmeden, kırmadan, öfkelenmeden geçiştirmeye bak.

OĞLAK Burcu bu hafta 9 Eylül Başak Yeniayı etkisindesin. Sorumlulukların fazlasıyla arttı. Çalışmayı ve kazanmayı sevmene rağmen bu dönemde kendini yorgun hissedebilirsin. Ancak sorumluluğunun arttığı birçok iş seni daha fazla ön plana çıkaracak nitelikte. Mümkün olduğunca ön planda olmayı seviyorsun ve bunu değerlendirmelisin. Bu hafta sana yeni verilecek olan sorumluluklardan kaçmak isteyebilirsin. Oğlak Burcu aşk hayatında bu hafta yönetici gibi davranmamalısın. Sevdiğin insana veya eşine öğretmen edasıyla yaklaşma. Yerine getiremeyeceğin sözler verme. Çocukların varsa, onların sana olan ihtiyaçları artabilir. Bunu göz ardı etmemelisin. Bu hafta çevre ile olan ilişkilerinde ve her konuda kararlı olmalısın sevgili Oğlak Burcu.

KOVA Burcu bu hafta 9 Eylül Başak Yeniayı etkisindesin. İş, para ve kariyerin konusunda hareketli ve enerjik günlerdesin. Ama aşk hayatında aşırı alıngan olacaksın. Sevgilin veya eşin varsa sana karşı anlayışlı olması gerekiyor. Vesvese ve evhamların etkisinde kalıyorsun. Hayata olan bakış açın içinde anlamsız kuruntular yaratıyor. Bunu değiştirmen gerekiyor. Sevdiğin insanla aranda kapanmayacak uçurumlar açılabilir. Bu hafta iletişimde izole olabilirsin. Sevgi ve ilgi açlığın artıyor. Evham ettiğin her konuda diğerlerini suçluyorsun. Senin için bu hafta gökyüzünün konumu aşırı hassas olmana neden oluyor. Bunun bilincinde olmalı ve bu hafta elinden geldiğince sabretmelisin. Kalbin boşsa ilişki adına hiçbir adım atmamalısın. Detayları göz ardı edemeyeceğin için huzursuz olabilirsin.

BALIK Burcu bu hafta 9 Eylül Başak Yeniayı etkisindesin. Para konusunda şanslısın. İşsizsen istediğin niteliklerde bir işin olabilir. Kendine duyduğun güven artıyor. Yapamadıklarını yapmaya ve yaşayamadıklarını yaşamaya başlıyorsun. Yeni hedefler belirleyeceksin. Kesinlikle daha iyi kazanacak, yükselecek ve ilerleyeceksin. Yaptığın her şeyi tutkuyla yapmaya başlayacaksın. Balık Burcu aşk hayatında bu hafta biraz dikkatli olmalısın. Geçmiş mevzular üzerinde durma. Ailen varsa aile büyükleri ile ilgili geçmiş zamanda yaşanan bazı konuları tekrar gündeme getirebilirsin. Eşine bundan dolayı öfke duymamalısın. Bu hafta çoğu konuda duyduğun umutsuzluk sona eriyor sevgili Balık Burcu. Özellikle uzun zamandır haber alamadığın ve kalbinden atamadığın birinden haber alıyorsun.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.