Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan ve her sezon son sezon final sezonu olarak yayına başlayan Yasak Elma 7. sezon olacak mı? Yasak Elma final yapacak mı belli oldu.

Medyapımın 6 sezondur ekranlarda reyting rekorları kıran işi olan Yasak Elma 7. sezonuyla ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. 

Ece Erdek Koçoğlu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu, Eda Ece, Şevval Sam, Sevda Erginci, Biran Damla Yılmaz, Bekir Aksoy, Şebnem Dönmez ve Nehir Erdoğan gibi yıldız isimlerin yer aldığı Yasak Elma bu sezon final yapacağı açıklanmıştı.

Disney+ Türkiye'nin sinema filmiyle yaz aylarında bir bölüm daha ekrana getirmeyi düşündüğü Yasak Elma için yapımcı Fatih Aksoy sürpriz bir hamle geldi.

Yasak Elma 7. sezonu olacak!

İrem Helvacıoğlu Senden Önce dizisinde! Ölene Kadar dizisi isim değiştirdi! İrem Helvacıoğlu Senden Önce dizisinde! Ölene Kadar dizisi isim değiştirdi!

Medyapımın patronu Fatih Aksoy, Yasak Elma 7. sezon için kolları sıvadığı, ayrılmak isteyen oyuncuları ikna etmeye uğraşmayacağı ancak yeni bölümleriyle Yasak Elma dizisini yayınlayacağı öğrenildi. 

Yasak Elma hayranları derin bir nefes aldı ve 7. sezon için şimdiden mutluluğunu gizleyemedi.