Ekranların pazartesi akşamları reyting rekortmeni işi Yasak Elma yine tutturmayı başardı. İlk sezondan itibaren bitecek denilen Yasak Elma FOX TV yüzünü güldürdü.

Zamanın Kapıları dizisine 4 bomba isim birden! Zamanın Kapıları dizisine 4 bomba isim birden!

Fox TV’de yayınlanan ve yakında beşinci sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan Yasak Elma dizisi daha önce duyurulduğu gibi bugün beşinci sezon için sete çıktı.Dördüncü sezonu ile izleyicilerin aklında, birçok soru işaretiyle final yapan Yasak Elma dizisinin geçtiğimiz haftalarda 1 Eylül tarihinde sete çıkacağı duyurulmuştu. Bugün itibariyle Yasak Elma dizi ekibi sete çıktı.Ekip uzun süredir yaz tatilindeydi.

Yasak Elma dizisi, son sezonu ile birçok ayrılıkla gündeme gelmişti. Yasak Elma'dan, ayrılan Nesrin Cavadzade’den sonra Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan, Barış Kılıç ve Şafak Pekdemir gibi dizinin sevilen karakterleri diziye veda etti.

Bu durum dizinin en önemli karakterlerinin hikayeden ayrılmasına ve dolayısıyla büyük bir boşluğa yol açtı.Senaristler ise bu boşluğu yeni sezonda dizi kadrosuna yeni oyuncular ve yeni hikayelerle dolduruyor. Yasak Elma’nın yeni sezonunda ise senaryonun Berk Oktay ve dizi ekibine yeni katılan Biran Damla Yılmaz’ın üzerine kurulacağı belirtiliyor. Biran Damla Yılmaz, yalının yeni komşusu Kumru olarak karşımıza çıkacak. Televizyon sunucusu, komedyen Mehmet Ali Erbil’in kızı da yeni sezonda Yasak Elma dizinde yer alacak. Yasmin Erbil de ilk oyunculuk deneyimini Yasak Elma ile  yaşayacak. Kumru’nun arkadaşı Canan karakterini canlandıracak olan Yasmin Erbil, bugün ilk set deneyimini yaşadı.Erbil'in daha önce yer aldığı projeler, ‘Dünyanın En Güzel Kokusu’ ve ‘Mutluluk Zamanı’ isimli sinema filmlerinde küçük rollerde yer almıştı.

Mucize Doktor dizisinde izlediğimiz oyuncu Murat Aygen'de Yasak Elma’nın yeni sezonunda Doğan karakterine hayat verecek. Doğan karakteri ile ekranlara gelecek olan oyuncunun dizinin hikayesini ne yönde etkileyeceği merakla bekleniyor.Genellikle her rolünde entrikacı ve arkadan iş çeviren karakterleri canlandıran Aygen’in yine aynı karakterle ekrana gelmesi olası gözüküyor.

Yasak Elma dizisi beşinci sezonu ile 13 Eylül Pazartesi akşamı ekrana gelmesi bekleniyor.