Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yasak Elma Dizisi 1. Sezon Tekrar Bölümleriyle FOX’ta!

Dizi Haberleri

4 Ağustos 2018 Cumartesi 16:08:08

Yasak Elma Dizisi 1. Sezon Tekrar Bölümleriyle FOX’ta!

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma’nın 2. sezonu için geri sayım başlamışken, 1. sezon tekrar bölümleri FOX ekranlarında yayınlanmaya başladı! Yasak Elma tutkunlarını 2. sezona hazırlamak ve 1. sezondan kopmadan 2. sezona başlangıç yapabilmek adına böyle bir karar alan FOX TV, tekrar bölümleriyle seyirciyi ekranlara kilitleyip 2. sezon bölümleriyle devam ettirmek istiyor. Peki Yasak Elma 1. sezon tekrar bölümleri hangi gün saat kaçta yayınlanacak?

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma’nın 1. Sezon tekrar bölümleri yayınlanmaya başlıyor! Daha önce geçtiğimiz aylarda da yayınlanan tekrar bölümlerinin ardından dizinin 2. sezonu öncesi 2. kez tekrar bölümleri yayınlanacak! 6 Temmuz Pazartesi gününden itibaren hafta içi hergün saat 16.00’da Yasak Elma 1. sezon bölümlerinin tekrarlarını izleyebileceğiz! FOX TV’de yayınlanacak tekrar bölümleri Yasak Elma 2. sezona hazırlık mahiyetinde olacak.

Dizinin 1. sezonu toplam 12 bölüm sürmüş, izleyiciden tam not almayı başarmıştı! Yasak Elma 1. sezona bölümlerden çok son günlerinde yaşanan Talat Bulut ve taciz iddiaları damgasını vurmuştu! Yasak Elma 2. sezonunda Talat Bulut’un yerine Serhan Savaş’ın katılacağı açıklanmıştı. Bakalım sevilen dizi 2. sezonda da başarısını sürdürebilecek mi? Kısa bir süre sonra Yasak Elma dizisinin 2. sezonu başlayacak.

YASAK ELMA TEKRAR BÖLÜMLERİ NE ZAMAN YAYINLANACAK HANGİ KANALDA?

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma’nın tekrar bölümleri bu hafta başından itibaren hafta içi hergün saat 16.00’da FOX TV ekranlarında olacak! Dizinin 2. sezonuna başlamadan önce 12 bölümlük tekrarları izlemenizi öneririz. Yasak Elma dizisinin 2. sezonunda da FOX ekranlarında heyecanlı bölümlerle yer alması bekleniyor…

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı