Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yasak Elma 2. Sezonu Erken Başlıyor! Müjde Geldi!

Dizi Haberleri

19 Temmuz 2018 Perşembe 23:00:56

Son Güncelleme: 19/07/2018 19:17:10

Yasak Elma 2. Sezonu Erken Başlıyor! Müjde Geldi!

Geçtiğimiz sezon televizyonlarda iyi bir reyting başarısı yakalayan Yasak Elma 2. sezona erken başlıyor! Geçtiğimiz sezonu başrol oyuncusu Talat Bulut’un dizi çalışanı genç bir kızı taciz ettiği iddialarıyla çalkantılı şekilde tamamlayan Yasak Elma dizisi yeni sezona FOX Ekranlarında daha erken başlıyor! İşte Yasak Elma 2. sezonun başlangıç tarihi…

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma 2. sezona bomba gibi dönecek. Yasak Elma dizisi FOX Ekranlarında 2. sezon öncesi geçtiğimiz dönem başrol oyuncusu Talat Bulut’un genç bir set çalışanını taciz ettiği yönündeki iddialarla çalkantılı bir biçimde 1. sezonu tamamlamıştı. 2. sezonu bu iddia ve çalkantıların ardından daha da merakla beklenen Yasak Elma dizisinden Talat Bulut’un ayrılacağı öğrenildi.

2. Sezonu Talat Bulut yerine bir isimle doldurarak yayın hayatını sürdürecek Yasak Elma dizisi Yeni sezonda da büyük heyecana sahne olacak. Kadrosunda Eda Ece ve Şevval Şam gibi isimleri barındıran Yasak Elma dizisi, 2. sezonu 15 Ağustos’ta başlıyor! 15 Ağustos 2018’de 2. sezon ilk bölümü toplamda 13. bölümüyle ekranlarda olacak Yasak Elma dizisi yine ekranlara kilitleyecek!

YASAK ELMA DİZİSİNDEN TALAT BULUT AYRILACAK MI?

Talat Bulut’un ismi taciz iddialarıyla gündeme gelmişti! Yeni sezonda Talat Bulut’un Yasak Elma dizisinde yer almayacağı öngörülüyor. Yasak Elma 2. sezonu Talat Bulut’suz şekilde sürecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı