Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yasak Elma 2. Sezon olacak mı? Talat Bulut Ayrıldı mı?

Dizi Haberleri

13 Temmuz 2018 Cuma 13:03:44

Son Güncelleme: 13/07/2018 13:05:04

Yasak Elma 2. Sezon olacak mı? Talat Bulut Ayrıldı mı?

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma’nın 2. sezonu yayınlanacak mı? 1. Sezon finali öncesi oyuncu Talat Bulut’un bir set çalışanını taciz ettiği iddialarıyla çalkalanan dizinin 2. sezonda FOX ekranlarında yayınlanmaya devam edecek mi? Oyuncu Talat Bulut diziden ayrılacak mı? Dizinin kadın oyuncuları Şevval Şam ile Eda Ece, Talat Bulut’la çalışmaya devam edecek mi? Sizler için araştırdık…

FOX TV ekranlarının geçen sezon çok beğenilen ve reytinglerde başarıyı yakalayan dizisi Yasak Elma, 2. sezonunda yayın hayatına devam edecek mi? Dizinin başrol oyuncularından Eda Ece, FOX TV ekranlarının 2. sezonda yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz belli olmayan Yasak Elma dizisiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Yasak Elma 2. sezonunda Talat Bulut kadroda yer alacak mı yoksa diziden ayrılacak mı?

Geçtiğimiz sezonu 12. bölümdeki sezon finali bölümüyle tamamlayan bunun akabinde dizinin başrol oyuncusu Talat Bulut’un taciz iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü! Bu dedikodunun ardından Talat Bulut’un yeni sezonda kadroda yer almayacağı düşünülüyor. Dizinin başrol kadın oyuncuları Şevval Şam, Eda Ece ve dizi setindeki birçok oyuncu-çalışan da Talat Bulut’a karşı pozisyon almıştı. Büyük olasılıkla Talat Bulut’u Yasak Elma dizisinde izlemeyeceğiz gibi duruyor.

Yasak Elma dizisinin 2. sezon çekimlerinin ne zaman başlayacağı da belli oldu! Yasak Elma 2. sezon çekimleri 15 Ağustos’ta başlıyor. Eda Ece, yaptığı açıklamada çekimlerin 15 Ağustos’ta başlayacağını ve Yasak Elma 2. sezonun başlayacağını resmen açıkladı. Yeni gelişmeleri bildireceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı