Kanal D'nin yeni dizisi Yargı beklenilenin de üstüne başarıya çıktı. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı dizisi başarılarına devam ediyor.

Kanal D'nin yeni dizisi Yargı reyting rekortmeni TRT'nin Teşkilat dizisine rakip oldu. Yargı dizisi başarılarına devam ediyor.

Bu senenin popüler hikayelerinden suçlu kim temalı dizilerden biri olan Yargı dizisi reytinglerde başarısını sürdürenler arasına girmeyi başardı. Masumiyet, Yalancı, Yargı ve ekranlar gelmesine günler kalan Mahkum dizilerinde şimdilik en başarılı olan Yargı oldu gibi görünüyor.

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrolünde yer aldığı Sema Ergenekon'un senaryosunu yazdığı Yargı dizisi büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Sema Ergenekon'un 2 yıldır üzerinde çalıştığı, mahkemelerde dizi için gözlem yaptığı Yargı dizisi büyük bir yükseliş yaşıyor.

Bir genç kadın cinayeti üzerinde katilin kim olduğunu seyircinin merakını üstte tutarak her bölüm bir başka şüphelinin çıktığı Yargı dizisi oyuncularına da dizinin yükselişinden kendilerine yeni kapılar açılıyor. 

Yargı dizisinin başrolünde yer alan Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu dizinin yükselmesi ile dünya sıralamasında üst sıralara gelmeyi başardılar. İki isim IMDB'nin sıralamasında üst sıralara çıkmayı başardı.

Aşk 101 dizisindeki partnerlikleri daha önce çok beğenilen Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu Yargı dizisinde bir araya gelerek bu uyumu sürdürmeyi başardı.

Meltem Cumbul ekranlara dönüyor! Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisinde Meltem Cumbul ekranlara dönüyor! Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisinde

Yargı dizisi başrol oyuncuları Pınar Deniz ve Kaan urgancıoğlu IMDB’nin Türkiye sıralamasında zirveye yerleşmeyi başardı. 

Ay Yapım imzalı Kanal D'nin, Pazar akşamları ekrana gelen dizisi Yargı başrolleri Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu IMDB’nin Türkiye sıralamasında zirveye yerleşti.

Sıralamada 1. sırada Pınar Deniz yer alırken Kaan Urgancıoğlu da 3. sırada yer aldı. İki isimde dünya sıralamasında ise 50 bin kişi arasında ilk 7 bin kişi arasına girmeyi başardı..