Kanal D’nin fenomen haline gelen dizisi Yargı yeni bölümü ile nefes kesmeyi başardı. Milyonlarca kişiyi ekran başına kilitleyen Yargı 9. bölümünde neler yaşandı? Ilgaz ve Ceylin arasında neler olacak? Ilgaz, Ceylin için ne yapacak? İşte detaylar...

Kanal D’nin fenomen haline gelen dizisi Yargı yeni bölümü ile nefes kesmeyi başardı. Milyonlarca kişiyi ekran başına kilitleyen Yargı 9. bölümünde neler yaşandı? Ilgaz ve Ceylin arasında neler olacak? Ilgaz, Ceylin için ne yapacak? İşte detaylar...


Sezonun en iddialı dizisi konumunda bulunan Yargı heyecan ve gerilim yüklü bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Pazar akşamlarına damga vuran dizinin başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu yer alıyor. Sema Ergenekon tarafından senaryosu hazırlanan dizi, ilk bölümünden itibaren farklı konusu ile dikkat çekti. Kadın cinayetleri ile ilgili önemli sosyal mesajların aktarıldığı yapım, seyirciden tam not aldı. Türk dizilerinin süresi uzun olduğu için senaryoda gereksiz uzatmalar ve eklemelere yer verilmesine alışılmıştı. Yargı dizisi ise önyargıları kırmayı başardı. Henüz 9 bölümü yayınlanmasına rağmen; senaryonun hızlı ve akıcı şekilde ilerlemesi dizinin seyirci nezdindeki kredisinin artmasını sağladı. 

Kanal 7'den yeni günlük dizisi! Gelin dizisi geliyor Kanal 7'den yeni günlük dizisi! Gelin dizisi geliyor

Yargı 9. bölümü ile zirveye yerleşti

Pazar akşamları ekranı gelen Yargı 9. bölümü ise kırılması zor bir rekora imza attı. Sadece reyting rekorları kırmakla kalmayan Yargı, sosyal medya kullanıcılarının da kalbini kazandı. Kanal D internet sitesi üzerinden yayınlanan Yargı 9. bölümü 7 milyon erişime ulaştı. Televizyon reklamları izlemek istemeyen seyirciler, internet üzerinden de dizileri takip etme fırsatına sahip bulunuyor. 7 milyon kişi tarafından izlenen Yargı yeni bölümünde heyecanın dozajı hiç eksilmedi. Ceylin ve Ilgaz arasındaki imkansızlıklara dayanan aşk hikayesi, kadına şiddet geriliminin altında kaldı. Engin’in hain planı başarısızlıkla sonuçlandı. Ayrıca, güncel olaylara da yer verilen dizide Kadir Şeker’in hikayesi ele alındı.

 Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu başarılı performansları ile ekranların efsane çiftleri arasına girmeyi başardı. Yargı 9. bölümüyle ilgili sosyal medya platformu Twitter’da 150 bin tweet atıldı. Kaan Urgancıoğlu, Engin, Eren, Aylin ve Kadir Şeker isimleri etiket haline getirildi. Dizinin senaristi Sema Ergenekon ise sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı fotoğrafta gözyaşlarına boğulduğu anları paylaştı. 2 yıl boyunca yoğun emek verdiği projenin başarısından dolayı çok mutlu olduğunu belirten senarist, oyunculara ve set ekibine teşekkür etti.