Yönetmen koltuğunda Çağan Irmak’ın oturduğu Yaratılan dizisinin başrol oyuncuları belli oldu. Netflix projesi olan Yaratılan dizisi heyecanla beklenen diziler arasında yer aldı. Dizinin konusu, oyuncu kadrosu, nerede ve ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu.

Çağan Irmak'ın Netflix dizi Yaratılan yeni sezon dijital platformlarda en iyi diziler arasında yer almaya hazırlanıyor. Hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile bütün ilgiliyi toplayan Yaratılan dizisinin iki başrol oyuncu da belli oldu. Dizinin yayın tarihi, konusu ve oyuncu kadrosu izleyici tarafından sorulmaya başlandı.

3_1280x720-41

Yaratılan Dizisinin Konusu Ne?

Son zamanların en popüler dizileri arasında yer alan Kulüp’ ün yapımcısı O3 Medya, Netflix Türkiye için yepyeni bir dizi hazırlığına başladı. Yönetmen koltuğunda Çağan Irmak’ın oturduğu Yaratılan dizisi için çalışmalara başladı. Yine çok ses getirecek bir projenin olduğunu görebiliyoruz. Ünlü yönetmen Çağan Irmak, en son Blu TV’ de iki sezon yayınlanan Yeşilçam adlı diziyi de çekti. Çağatay Ulusoy, Selin Şekirci ve Afra Saraçoğlu gibi birbirinden yetenekli oyuncuların başrolünde yer alan Yeşilçam dizisi çok ses getirmişti.

Ünlü yönetmen Çağan Irmak’ ın şimdiki projesi Netflix için yeni bir dijital projeye imza atmak oldu. Yapımcılığını O3 Medya’ nın yaptığı Yaratılan dizisinin çekimlerine yakın zamanda başlanacak. Yönetmen koltuğunda Çağan Irmak’ın oturduğu Yaratılan dizisinin oyuncu kadrosu da oldukça merak edildi.

6_1280x720-6

Yan Oda dizisine Yeşim Ceren Bozoğlu katıldı! Yan Oda dizisine Yeşim Ceren Bozoğlu katıldı!

Yaratılan Dizisine Bomba İsimler Dahil Oldu!

Babam ve Oğlum, Issız Adam, Ulak, Unutursam Fısılda ve Bizi Hatırla gibi filmlerin yönetmen koltuğunda oturan Çağan Irmak, yeni projesi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. O3 Yapım’ ın Netflix Türkiye için hazırladığı yeni proje Yaratılan dizisi için başrol oyuncuları belli oldu. Yaratılan dizisinin oyuncu kadrosuna Taner Ölmez ve Erkan Köstendil dahil oldu.

Taner Ölmez ve Erkan Köstendil’ in başrollerinde yer aldığı Yaratılan dizisinde ayrıca Bülent Şakrak ve Devrim Yakut da rol almaya hazırlanıyor. Öte taraftan Netflix’ de yayınlanacak olan Yaratılan dizisinin çekimleri İstanbul ve Bursa’ da yapılacak.  Dizinin ortaya çıkan isimlere baktığımız zaman bomba gibi bir kadronun oluşturulmaya başlandığını görüyoruz.

4_1280x720-36

Taner Ölmez ve Erkan Kolçak Köstendil !

Çağan Irmak'ın Netflix dizi Yaratılan dizisinin başrollerinde iki birbirinden yetenekli isim yer aldı. Bu isimler Taner Ölmez ve Erkan Köstendil oldu. Show TV’ nin sevilen dizilerinden Çukur’ da dört sezon boyunca büyük başarılara adım atan Erkan Köstendil, Yaratılan dizisinde yer almayı kabul etti. Mucize Doktor ile büyük başarı yakalayan, Blu TV’ de de Alef 2 dizisinde başrol oynayan Taner Ölmez, yine bir dijital platform dizi tercihinde bulunarak Yaratılan’ da yer almayı kabul etti.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde yer alan Devrim Yakut da Yaratılan dizisi oyuncu kadrosu içinde yer alacağı söylendi. Öte taraftan beş bölüm süren Misafir dizisinde farklı bir rol alan Bülent Şakrak da yeni projede yer alaca. Ünlü oyuncunun eşi Ceyda Düvenci, Şakrak’ ın yeni proje dizisi için çok sıkı çalışma sürecine girdiğini söyledi.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisinin Ali Vefa’ sı ve Show TV’ nin sevilen dizilerinden olan Çukur’ un Vartolu Sadettin’i Netflix’ te yayınlanacak olan Yaratılan dizisi için bir araya gelmeye hazırlanıyor.

9 Ağustos 1986 tarihinde Tunceli’ de doğan Taner Ölmez, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu. 16 Ocak 1983 tarihinde Bursa’ da dünyaya gözlerini açan Erkan Kolçak Köstendil ise Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun oldu.

Ünlü oyuncu Erkan Köstendil oyunculuk kariyerine 2005 yılında Kurtlar Vadisi dizisinde başlarken Taner Ölmez 2009 yılında Kapalı Çarşı dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı.