Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yanlış Anlama’da Acun Ilıcalı göndermesi

Film Haberleri

6 Eylül 2017 Çarşamba 12:05:24

Yanlış Anlama’da Acun Ilıcalı göndermesi

Azeri ve Türk oyuncuların rol aldığı, yılın iddialı komedi yapımlarından olan Yanlış Anlama’nın bir sahnesinde ünlü televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı ile ilgili komik bir gönderme dikkat çekti.

Yanlış Anlama'da Acun Ilıcalı göndermesi

Yanlış anlaşılmalar üzerine kurgulanarak izleyiciyi kahkahaya boğmaya hazırlanan Türk-Azeri yapımı Yanlış Anlama filminde, Acun Ilıcalı’nın anıldığı bir sahne olduğu ortaya çıktı.

Filmin sempatik karakterlerinden Hünkar Dede, filmin bir sahnesinde gittiği noter’de, Noter Nihat Beyan’ın, Hünkar Dede’ye memleketini sorması üzerine, Erzurum Ilıcalı yanıtı veriyor, hemen ardından da baba ismi olarak da Acun diyor.

Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Hakan Bilgin, Bahadır Efe, Duygu Karaca, Pelin Sönmez gibi Türk oyuncuların yanı sıra, ervin Abiyeva, Islam Mehreliyev ve Ferda Amin gibi Azeri isimlerinde rol aldığı Yanlış Anlama, 10 Kasım’da vizyonda sinemaseverler ile buluşacak.

Türkiye ve Azerbaycan’dan iki ailenin beraber geçirdikleri 10 günü beyazperde’ye taşıyan filmde iki dilin hem yakınlığı hem farklılığı sonucu oluşan yanlış anlamalar izleyici yansıtılacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı