Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yanlış Anlama filminin vizyon tarihinde değişikliğe gidildi

Film Haberleri

23 Ağustos 2017 Çarşamba 00:46:02

Yanlış Anlama filminin vizyon tarihinde değişikliğe gidildi

Bu yıl set çalışmaları anlamında oldukça yoğun bir dönem geçiren Şevket Çoruh’un başrolünde yer aldığı Yanlış Anlama isimli komedi filminin vizyon tarihi değiştirildi.

Yanlış Anlama filminin vizyon tarihinde değişikliğe gidildi

Türkiye ve Azerbaycan arasında ki samimi ilişkilerin komik bir kurgu ile ele alındığı, yanlış anlamalar üzerine kurgulanan komedi filminin 27 Ekim’de vizyona gireceği duyurulmuştu.

27 EKİM’DE SİNEMALARDA diyerek afişi bile basılan Yanlış Anlama, sinema salonlarından gelen yoğun talep nedeni ile böyle bir değişikliğe gitti.

Yanlış Anlama filminin vizyon tarihi Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıl dönümü de olan 10 Kasım’a alındı.

Senaryosunu Ayberk Çınar’ın yazdığı, yönetmenliğini de Ulaş Cihan Şimşek’in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda, Çoruh’un yanı sıra, İlker Ayrık, Hakan Bilgin, Bahadır Efe, Duygu Karaca, Pelin Sönmez, Pervin Abiyeva, Islam Mehreliyev ve Ferda Amin gibi Türk ve Azeri oyuncular yer alıyor.

Şevket Çoruh, yine başrolünü oynadığı Canavar Gibi filmi yanı sıra, Gülse Birsel ve Engin Günaydın’ın komedi filminde de beyaz perde de boy gösterecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı